Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома

Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома ФБУ

Баскетбольний клуб "Тернопіль" програв вдома БК "Прометей" із рахунком 83:89. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, у першому періоді тернополяни програли з рахунком 18:28. Друга чверть завершилась поразкою тернополян із рахунком 22:23. В третьому періоді перемогла тернопільська команда – 18:13. У четвертій чверті – 25:25.

БК "Тернопіль" наступний матч грає 11 березня вдома проти "Будівельника". "Прометей" того ж дня гратиме в Дніпрі.

Нагадаємо, вчора баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг із рахунком 86:79 у поточному регулярному чемпіонаті БК "Запоріжжя".