Спортсменка із Сумщини здобула "бронзу" на Чемпіонаті України із самбо

Спортсменка із Сумщини здобула "бронзу" на Чемпіонаті України із самбо Федерація самбо України

Чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо відбувався у Луцьку 5-го та 6-го березня. Представниця Сумщини – роменчанка Анна Охріменко – виборола на чемпіонаті медаль для збірної команди області.

У ваговій категорії до 72 кілограмів вихованка тренера Дмитра Богуша здобула "бронзову" нагороду. Перше місце в цій категорії дісталося Катерині Москальовій з Дніпропетровщини, друге - Наталії Смаль з Чернігівської області. Третє місце роменчанка Анна Охріменко розділила з чернігівкою Наталією Чистковою.

Змагання відбувалися у залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Участь у чемпіонаті взяли 350 спортсменів з 20 регіонів Ураїни. За два дні спортсмени розіграли 24 комплекти медалей у спортивному та бойовому самбо.