Дмитро Підручний - у топ-10 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати

Дмитро Підручний - у топ-10 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати

Дмитро Підручний - у топ-10 чоловічої гонки переслідування на Кубку світу в Нове-Место. Результати EPA-EFE

Майже ідеальна гонка у виконанні Підручного.

Останнім стартом на восьмому етапі Кубка світу в Нове-Место стала чоловіча гонка переслідування. До нього відібралися троє українців - Дмитро Підручний, Артем Тищенко та Артем Прима.

Однак стартували лише двоє. За декілька годин до початку гонки стало відомо, що Артем Прима не стартуватиме у переслідуванні - ще перед першим стартом у чоловічій естафеті український біатлоніст відчував проблеми із попереком, через що взяв участь лише у спринті.

Читайте також: Артем Прима пропустить гонку переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место

Старт-лист українців на гонку переслідування

  • 15. Дмитро Підручнний (Україна, 1+0) +52.7
  • 35. Артем Тищенко (Україна, 0+0) +1:25.6

Для Дмитра Підручного гонка розпочалася вдало. Попри те, що перед вогневими рубежами український біатлоніст втратив п'ять позицій, "нуль" на стрільбі дозволив йому піднятися аж на 10-е місце. Артем Тищенко також пройшов чисто вогневий рубіж, вийшовши з нього 32-м.

Другий поспіль нуль у Підручного. Покращити позицію український біатлоніст не зміг, але скоротити відстань від лідерів зміг. 28 секунд відставання від Тарьєя Бьо. Аналогічно і Артем Тищенко - 27-а позиція після другого вогневого рубежу.

Перед третьою стрільбою Підручний та Тищенко продовжували дотримуватися стратегії тримання в групі, внаслідок чого втратили кілька позицій. Підручному це допомогло - третій поспіль "нуль" дозволив піднятися на сьому позицію. Тищенко так само - третя чиста стрільба дозволила йому піднятися на 23-е місце.

На останню стрільбу Підручний приїхав на 10-му місці, відпустивши вперед більш швидкісних біатлоністів. Це допомогло йому зробити ще один "нуль", однак більшість суперників також відстріляли чисто. Хоча відставання від третього місця складало лише 10 секунд. Артем Тищенко також закрив всі мішені і вийшов на 21-му місці.

Нав'язати боротьбу за квіткову церемонію Дмитро Підручний не зміг - фініш на дев'ятій позиції. Тищенко у підсумку став 25-м.

Перемогу у гонці переслідування здобув норвежець Тарьєй Бьо, який випередив свого брата Йоганнеса на 8.2 секунди. Бронза - за французом Сімона Дестьо.

Чоловіки. Гонка переслідування. Результати

  1. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+0+0+0) 28:17.3
  2. Йоганнес Бьо (Норвегія, 2+0+0+0) +8.2
  3. Сімон Дестьо (Франція, 0+2+0+0) +11.5
  4. Яков Фак (Словенія, 0+0+0+0) +12.8
  5. Штурла Легрейд (Норвегія, 1+1+0+0) +13.4
  6. Кантен Фійон-Майє (Франція, 1+0+1+0) +14.8

...

  • 9. Дмитро Підручний (Україна, 0+0+0+0) +29.5
  • 25. Артем Тищенко (Україна, 0+0+0+0) +1:58.3
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт