Одеські спортсмени завоювали 23 медалі на всеукраїнських змаганнях з фігурного катання Фото: НОК

На двох всеукраїнських змаганнях одеські фігуристи завоювали 23 медалі. 9 з них – золоті, повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету Одеської області.

Там розповіли, що 17 медалей, сім з яких – золоті, чотири – срібні, шість – бронзові, одеські спортсмени вибороли на п'ятому етапі "Всеукраїнських змагань юних фігуристів" у Богуславі.

Переможцями стали: Софія Григоренко, Вадим Новиков, Іларія Афанасьєва, Анастасія Васильченко, Арсеній Осіпов, Ратмір Кравченко та Ангеліна Капука.

Одеські спортсмени завоювали 23 медалі на всеукраїнських змаганнях з фігурного катанняФото: НОК

Срібні медалі завоювали: Ніколь Калугіна, Марія Борисенко, Уляна Каричинська та Єлисей Подшивалов.

Бронзовими призерами стали: Ніколь Найда, Олена Хорсуненко, Михайло Гордійчук, Катерина Клюєва, Анна Белоус та Любов Коломієць.

Ще шість медалей, дві з яких – золоті, дві – срібні та дві – бронзові, одеські спортсмени завоювали у танцях на льоду на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат в Одесі.

Золотими медалістами стали: пара Аліси Тимошенко та Михайла Сандула і пара Віри Фаградової та Олександра Капришанського.

Срібні медалі вибороли пара Ірини Підгайної та Драгана і пара Тетяни Беладонової та Костянтина Притули.

"Бронзу" завоювали Мірра Сааді-Смалій, Дмитро Кравченко, Віра Качур та Ілаі Даніель Мацюк.