Україна оформила вольову перемогу над Ізраїлем у матчі Кубка Девіса

Україна оформила вольову перемогу над Ізраїлем у матчі Кубка Девіса

Україна оформила вольову перемогу над Ізраїлем у матчі Кубка Девіса Суспільне

У вирішальному матчі Сергій Стаховський здобув першу перемогу проти Ізраїля на турнірі.

Результат протистояння між Україною та Ізраїлем визначався у протистоянні Сергія Стаховського та Яшая Олієля. Українець вийшов на корт через кілька годин після того, як брав участь у парному матчі. Натомість Олієль замінив Данієля Цукермана у вирішальній грі проти України, хоча спочатку мав брати участь у парному матчі.

Читайте також: 2:2. Україна зрівняла рахунок у матчевій зустрічі із Ізраїлем на Кубку Девіса

Для Стаховського це був третій матч у березневому протистоянні з Ізраїлем. У двох попередніх за його участю український тенісист програв - спочатку в одиночному проти Едана Лешема, а на початку суботнього дня - у парі із Денисом Молчановим дуету Йонатана Ерліха та Данієля Цукермана.

Однак у третьому матчі Стаховський здобув перемогу. І допоміг Україні здолати Ізраїль у зустрічі Кубка Девіса.

Як зіграв Стаховський проти Олієля?

Стаховський вслід за Марченко одразу ж почав виходити уперед у противостоянні із Олієлем. У першому сеті український тенісист здобув перемогу, використавши брейк на подачі ізраїльтянина вже на початку зустрічі.

Після того, як українець вийшов уперед, обидва тенісисти грали досить надійно на власних подачах. Що, водночас, дозволило Стаховському довести партію до перемоги.

Друга партія складалася для українця схожим чином, що і перша. Ранній брейк Стаховського, після чого український тенісист продовжував зберігати перевагу. Однак, на відміну від попереднього гейму, у другому сеті тенісисти нав'язували боротьбу один одному. Спочатку Стаховський відіграв потенційний брейк, а згодом тим самим на це відповів Олієль.

Зрештою, експерша ракетка України довів другий сет до перемоги. Ще один брейк за рахунку 4:2, після чого - взятий гейм на власній подачі. Як і в попередній матчевій зустрічі із Китайським Тайбеєм, українським тенісистам довелося відіграватися у Кубку Девіса проти Ізраїля. Але це їм вдалося.

Стаховський під час гри мав абсолютну перевагу за ейсами - 7 проти 1. Також у українця високий показник здобутих очок на першій подачі - 89%.

Перемога над Ізраїлем стала третьою для збірної України у Кубку Девіса. Перше протистояння закінчилося також із рахунком 3:2, а ось в 2017 році українці розгромили ізраїльтян із рахунком 5:0.

Кубок Девіса. Матч четвертий

Сергій Стаховський (Україна) - Яшай Олієль (Ізраїль) 2:0 (6:4, 6:2)

Рахунок у протистоянні - 3:2

Що далі

  • Перемога над Ізраїлем гарантувала Україні вихід до кваліфікаційного раунду фінала Кубка Девіса.
  • Наступні матчі Кубка Девіса будуть зіграні 17-19 вересня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу