Як виступила юніорська збірна України в естафеті на чемпіонаті світу

Як виступила юніорська збірна України в естафеті на чемпіонаті світу

Як виступила юніорська збірна України в естафеті на чемпіонаті світу Biathlon.com.ua

Лише 14-й результат.

Останньою гонкою юніорського чемпіонату світу з біатлону стала естафета юніорів. Україна у естафеті юніорок показала 10-й результат, юніори намагалися виступити краще.

Читайте також: Україна - десята у естафеті юніорок на чемпіонаті світу з біатлону. Результати гонки

Збірна України бігла естафету у юніорів у наступному складі: гонку розпочинав Владислав Романчич, на другому і третьому етапах бігли Роман Боровик та Дмитро Грущак. Закривав естафету Євген Івченко.

Перший етап Владислава Романчича пройшов неоднозначно. Перед другою стрільбою біатлоніст вів Україну із 14-секундним відставанням від лідера. І хоча на "стійці" використав два додаткових патрони, на дистанції почав поступатися. У підсумку Романчич із показником (0+2) передав естафету 10-м із відставанням у більш, ніж 40 секунд.

Ще два додаткових патрони використав на першій стрільбі Роман Боровик. На відставання цей результат на вогневому рубежі не вплинув, як і на місце - Україна продовжувала рухатися на 10-й позиції. А ось після "стійки" положення збірної України погіршилося - коло штрафу, після якого Боровик вийшов на 15-й позиції з двохвилинним відставанням.

Дмитро Грущак, який мав бігти третій етап збірної України, прийняв естафету на 16-й позиції із відставанням у 2:42 хвилини від проміжних лідерів. Але вже після першої стрільби підняв українську збірну на 3 позиції завдяки бездоганній стрільбі. Проте після другого вогневого рубежу Грущак фактично повернув команду туди, звідки підібрав - коло штрафу та 15-а позиція.

Євгенові Івченку найкраще за партнерів по збірній вдалося пройти свій етап. Українець використав лише один додатковий патрон, хоча ногами, як і решта українських біатлоністів, виглядав не досить добре. Проте одну позицію покращив - на фініші результат Івченка та збірної України став 14-м.

Чемпіонами світу серед юніорів у естафеті стали французькі біатлоністи. У напруженій боротьбі Франція змогла повторити успіх юніорок та фінішувати першою, випередивши Норвегію. "Бронза" - за Чехією.

Юніори. Естафета. Результати

  1. Франція (1+8) 1:12:48.8
  2. Норвегія (1+10) +13.3
  3. Чехія (0+5) +1:23.5
  4. Словенія (0+7) +2:00.5
  5. Німеччина (1+9) +2:01.2
  6. Швейцарія (0+7) +2:13.8

...

  • 14. Україна (2+10) 4:46.8
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт