Україна програла Ізраїлю парний матч Кубка Девіса. Рахунок - 1:2

Україна програла Ізраїлю парний матч Кубка Девіса. Рахунок - 1:2

Україна програла Ізраїлю парний матч Кубка Девіса. Рахунок - 1:2 Суспільне

В трьох сетах Стаховський та Молчанов не впоралися із супротивом ізраїльських тенісистів.

Другий день протистояння між Україною та Ізраїлем на Кубку Девіса розпочався із парної зустрічі. Сергій Стаховський та Денис Молчанов грали проти Йонатана Ерліха та Данієля Цукермана

Участь у парному поєдинку мав брати Данило Калініченко, але у підсумку капітан збірної України Андрій Мєдвєдєв провів заміну на Сергія Стаховського, який вчора другий матч зустрічі програв. Заміна відбулася і в Ізраїля - Данієль Цукерман вийшов на корт замість Яшая Олієля.

Читайте також: Україна програла другий матч зустрічі проти Ізраїля на Кубку Девіса. Рахунок - 1:1

І третя гра протистояння проти Ізраїля склалася для українських тенісистів дуже непросто. Стаховський та Молчанов не впоралися із ізраїльтянами, дозволивши їм вийти вперед у протистоянні.

Як зіграли Молчанов та Стаховський?

Третій поспіль матч проти Ізраїля розпочався для України з поразки у першому сеті. Однак, на відміну від попередніх одиночних зустрічей Марченка та Стаховського, українці до останнього боролися за перемогу.

Причому сет для українців стартував вдало. Молчанов та Стаховський розпочали із брейку на подачі ізраїльтян, але згодом, за рахунку 2:1, дозволили Ерліху та Цукерману зробити брейк у відповідь.

Тривалий час тенісисти показували рівну гру. Проте за рахунку 4:5 Стаховський та Молчанов програли гейм на власній подачі, завдяки чому Ізраїль вийшов уперед.

У другому сеті Молчанов та Стаховський змогли відігратися. За рахунку 1:1 українці зробили брейк, після чого взяли власну подачу і отримали перевагу у два гейми.

Молчанов та Стаховський рухалися до перемоги у другому сеті. Але за рахунку 5:4 ледь не дозволили Ізраїлю використати брейк. Замість п'яти брейк-поїнтів українці тричі подавали на сет і з останньої спроби змогли перевести гру до третьої партії.

Вирішальну партію українські тенісисти програли. Стаховський та Молчанов дозволили Ерліху та Цукерману за рахунку 1:2 (перед цим українці не використали брейк-поїнт). Отримавши перевагу, ізраїльські тенісисти вирвалися вперед - 5:2.

Українські тенісисти взяли гейм на власній подачі. Але Ерліх та Цукерман не дозволили зробити брейк у наступному геймі і вийшли вперед у протистоянні з Україною.

Попри поразку, Стаховський та Молчанов врятували більшу кількість брейк-поїнтів (75% проти 71%). Але на подачі та прийомі виграли менше очок - 60% та 33% (67% та 40% у Ерліха та Цукермана).

Кубок Девіса. Матч третій

Сергій Стаховський/Денис Молчанов (Україна) - Йонатан Ерліх/Данієль Цукерман (Ізраїль) 1:2 (4:6, 6:4, 3:6)

Рахунок у протистоянні - 1:2

Що далі

  • Вирішальні матчі Кубка Девіса між Україною та Ізраїлем зіграють Ілля Марченко та Едан Лешем, а також Сергій Стаховський та Данієль Цукерман.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика