У Миколаєві підбили підсумки роботи архівних установ області та визначили пріоритети на 2021 рік

У Миколаєві підбили підсумки роботи архівних установ області та визначили пріоритети на 2021 рік

У Миколаєві підбили підсумки роботи архівних установ області та визначили пріоритети на 2021 рік Миколаївська ОДА

У Миколаєві відбулося підсумкове засідання колегії державного архіву Миколаївської області, на якому обговорювали підсумки роботи архівних установ області у 2020 році, пріоритети на 2021 рік та реорганізацію архівних відділів. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської облдержадміністрації.

Впродовж 2020 року архіви працювали в умовах карантину. Тому працівники архівної справи Миколаївщини запровадили дистанційні онлайн-алгоритми, що дозволило в повному обсязі надавати архівні послуги.

Паралельно з укрупненням районів Миколаївської області відбувався процес реорганізації архівів області. Так, на початок 2021 року налічувалося 49 архівних установ, у тому числі на рівні районних державних адміністрацій 12 архівних відділів і сім архівних секторів. Станом на 6 березня вже створено чотири укрупнені архівні відділи.

Читайте також: "У Миколаївській області триває процес реорганізації архівних установ"

Окрім цього, протягом 2020 року державний архів області перевів у цифровий формат архівні документи, які користуються найбільшим попитом серед користувачів та виклав їх на офіційному сайті. Серед них будинкові книги, база даних «Репресовані», перелік рішень виконкому, метричні книги, описи колишнього партійного архіву, алфавітні показчики до метричних книг і книг РАЦСів.

У 2021 році працівники архіву планують поповнити Національній архівний фонд документами сучасної епохи, створеними у Миколаївській області, у тому числі в електронних форматах, поліпшити умови зберігання документів, а також створити архівні фонди та довідники, що допоможуть покращити роботу архівних установ в територіальних громадах області.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди