Богдан Цимбал - про старт в останній момент у естафеті та штрафне коло на стрільбі

Богдан Цимбал - про старт в останній момент у естафеті та штрафне коло на стрільбі

Ексклюзивно
Богдан Цимбал - про старт в останній момент у естафеті та штрафне коло на стрільбі Юлія Садикова / XSport

Ексклюзивне інтерв'ю Богдана Цимбала Суспільне Спорт про виступ у чоловічій естафеті.

Збірна України у чоловічій естафеті показала дев'ятий результат. Із трьома колами штрафу українська команда відстала від переможців Німеччини на 4 хвилини.

Читайте також: Україна - дев'ята у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати гонки

Богдан Цимбал біг у чоловічій естафеті останній етап. Попередньо замикати чоловічу естафету мав Артем Прима, але за кілька годин до початку гонки стало відомо, що один із лідерів чоловічої команди має проблеми із попереком і не зможе взяти участь в естафеті.

В ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт Цимбал розповів, як відбулася заміна у складі на чоловічу естафету, а також оцінив свій виступ на етапі.

Читайте також: Старт-лист на спринтерські гонки на етапі Кубка світу в Нове-Место: коли бігтимуть українці

Українцеві вдалося зберегти дев'яту позицію після двох кіл штрафу Антона Дудченка, хоча й сам Цимбал одного разу відправився на додаткові 150 метрів.

  • Про участь у гонці замість Артема Прими

"Особливо бігти готовий не був. Мені ще після оголошення складу сказали не розслаблятися, що усе може бути і можу побігти в естафеті, бо Артем Прима себе не найкращим чином почуває. І зранку сказали - треба бігти, вийшов на гонку та пробіг. Вийшло не так, як хотілося, було штрафне коло, це неприємна ситуація. Але цим нічого не втратив і нічого нового не здобув. Зрозумів, що дуже підступне стрільбище та вітер - змінюється, то тихіше, то сильніше, і це впливає на стрільбу".

  • Про останнє колоЦимбал пробіг останнє коло із 6-м результатом, відставання - 11.5 секунди.

"Хороше останнє коло? Якось так вийшло. Я біг як перше коло, так і останнє. Знав, що там чех [Адам Вацлавік] в 10 секундах позаду, мені передали інформацію. Я не кинувся одразу бігти, бо тут непросте коло, якщо зразу піти у ва-банк, то може не вистачити до кінця. Подумав, що піду у своєму темпі, а якщо він наздоганятиме, то наприкінці постараюся скинути його, бо він трохи "хапне", а я додам. У принципі, так мало спрацювати. Я їхав у своєму темпі, трохи додав у кінці. Мені сказали, що він відпав і не бореться".

  • Оцінка виступу у чоловічій естафеті

"Якою ця естафета була для мене? Я тут більш-менш добре себе почував, у порівнянні з тим, що біг у Поклюці та Контіолахті. У Поклюці образливо було за останнє коло, а в Контіолагті - через недосвідченість, кинувся бігти за Кантеном Фійоном-Майє, а далі мене накрило. Тут взяв свій темп, розумів, що попереду далекувато. Якщо буде добра стрільба, то можу поборотися, але не вийшло добре відстрілятися. На стійку їхав, щоб не віддати те місце, яке у нас є".

Календар етапу №8 Кубка світу. Нове-Место, Чехія

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо