Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Будівельнику"

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Будівельнику" ФБУ

Двадцятої поразки у двадцяти трьох матчах Суперліги зазнав муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв". Команда Валентина Бєрєстнєва вдруге в сезоні поступилася київському "Будівельнику".

На старті гри господарі палацу спорту "Венето" повели в рахунку 16:2. Протягом двох з половиною чвертей "корабели" намагалися відігратися. На останню перерву команди пішли за рахунку 68:63 на користь киян.

Втім, заключна чверть завершилася ідентично першій десятихвилинці – дев`ятиочковою перевагою підопічних Ігорса Міглінієкса.

Підсумковий рахунок – 91:77, 13-та перемога "Будівельника" у 26-ти матчах.

У турнірній таблиці позиції суперників не змінилися: київська команда – сьома, "Миколаїв" – на останній, одинадцятій позиції.