Як виступили хлопці та дівчата в естафетах на чемпіонаті світу з біатлону

Як виступили хлопці та дівчата в естафетах на чемпіонаті світу з біатлону

Як виступили хлопці та дівчата в естафетах на чемпіонаті світу з біатлону Biathlon.com.ua

Неточна стрільба завадила юнацьким збірним України фінішувати вище.

На юніорському чемпіонаті світу з біатлону відбулися дві естафети - для дівчат та хлопців.

На відміну від дорослих естафет, у гонках дівчат та хлопців змагалися по три біатлоністи. У складі команди дівчат естафету бігли Аліна Велігорська, Олена Городна та Ганна Скрипко. У хлопців - Степан Кінаш, Владислав Чихар, Віталій Мандзин.

Проте ні дівчатам, ні хлопцям не вдалося успішно виступити. Команда дівчат фінішувала за топ-10, хлопці - була близькою до цього.

Як виступили дівчата?

Вже на першому етапі українські дівчата поступилася із відставанням у 1:02 хвилини. Попри відсутність кол штрафу. Аліна Велігорська використала два додаткові патрони, але через нешвидкий хід по дистанції передала естафету восьмою.

Ще три додаткових патрони використала Олена Городна. Як і Велігорська, вона нешвидко рухалася по дистанції, що вплинуло на проміжний результат. На передачі естафети Україна йшла дев'ятою, але із відставанням у понад дві хвилини.

Ключовим для збірної України став етап Ганни Скрипко. Вже на стрільбі лежачи українка відправила команду на коло штрафу, збільшивши відставання до 3:40 хвилини. "Стійка" пройшла для Скрипко значно краще, але у підсумку біатлоністка втратила ще дві позиції.

Гонку Україна закінчила 13-ю із відставанням у понад 5 з половиною хвилин. Чемпіонками світу серед дівчат стали французькі біатлоністки, які випередили словенок на 13 секунд. Третє місце - у дівчат із Італії, які з трьома колами штрафу відстали на 1:30 хвилини.

Дівчата. Естафета. Результати

 1. Франція (0+7) 53:30.5
 2. Словенія (0+8) +13.2
 3. Італія (3+10) +1:31.7
 4. Німеччина (2+7) +1:56.9
 5. Австрія (0+10) +2:00.3
 6. Росія (1+8) +2:07.3

...

 • 13. Україна (1+9) +5:35.1

Як виступили хлопці?

На перших двох рубежах українці здобули по колу штрафа, чим погіршили перспективи боротьби за високі місця. Вже на першій стрільбі Степан Кінаш відправив команду на коло штрафу та на проміжне 15-е місце. Однак завдяки швидкій роботі на дистанції (Кінаш показав 6-й результат із відставанням у 44 секунди та помилкам суперників), естафету було передано на восьмому місці.

Відставання у Владислава Чихара перед початком другого етапу складало біля хвилини. Як і на першому етапі Кінаша, Чихарю не вдалося пройти вогневі рубежі без трьох використаних додаткових патрони. При цьому "стійка" пройшла для біатлоніста із колом штрафа, з якого він вийшов дев'ятим із відставанням у 2:20 хвилини. Перед передачею естафети воно ще збільшилося до 2:40 хвилин.

Лише Віталій Мандзин пройшов свій етап без промахів. На двох вогневих рубежах українець використав три додаткові патрони. Але втримати дев'яту позицію не зміг - 10-е місце із відставанням у 3:09 хвилини.

Перемогу у естафеті хлопців здобула Польща. Попри сім додаткових патронів, поляки випередили Францію (0+10) та Італію, яка використала лише два додаткові патрони на всіх трьох етапах.

Хлопці. Естафета. Результати

 1. Польша (0+7) +59:16.5
 2. Франція (0+10) +13.2
 3. Італія (0+2) +29.9
 4. Росія (2+9) +1:30.8
 5. США (1+11) +2:23.7
 6. Австрія (3+13) +2:42.1

...

10. Україна (2+15) +3:09.7

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт