"Зазвичай, всі засмучуються 4-му місцю, тут йому зраділи". Блашко - про жіночу естафету в Нове-Место

"Зазвичай, всі засмучуються 4-му місцю, тут йому зраділи". Блашко - про жіночу естафету в Нове-Место

"Зазвичай, всі засмучуються 4-му місцю, тут йому зраділи". Блашко - про жіночу естафету в Нове-Место IBU

Українська біатлоністка - про перший старт після чемпіонату світу в Поклюці.

Дар'я Блашко взяла участь у жіночій естафеті на етапі Кубка світу в Нове-Место. Ця гонка стала першою після закінчення чемпіонату світу в Поклюці.

Читайте також: Україну повернули на четверте місце в жіночій естафеті в Нове-Место. Спершу команду дискваліфікували

Блашко пробігла свій етап на високому рівні: попри два додаткових патрони, українка на дистанції показала третій результат і передала естафету третьою Юлії Джимі.

У підсумку Україна показала четвертий результат на фініші. Але його могли не зарахувати. Спочатку Україну дискваліфікували через некоректну передачу естафету, але після протесту четверте місце, на якому фінішували українки, зарахували.

Читайте також: "Контакт із гвинтівкою і є передачею". Санітра - про оскарження дискваліфікації у жіночій естафеті

У коментарі Biathlon.com.ua Дар'я Блашко розповіла про роботу на етапі, а також про емоції після того, як Україні повернули четверте місце в жіночій естафеті.

 • Про роботу на стрільбі

"В принципі упевненість була. Просто до цього дуже потрібно було стріляти чисто, і доводилося працювати більш ємко. Відповідно, повільніше. Але в естафетах варіантів не залишається, крім як стріляти швидко".

 • Про хиби біатлоністок на стрільбі
"Під час пристрілки був вітер, і не всі, скоріш за все, зреагували на те, що він уповільнився. По-друге, тут дуже складний підхід до рубежу, а стрільбище досить підступне. Тому нічого дивного: наскільки я знаю, така стрільба тут - звичайне явище".
 • Про погоду та трасу в Нове-Место

"Трасу дуже гарно підготували. Скоріш за все, добре "засолили", і трималася вона дуже непогано. До того ж не було такого сонця, як у минулі дні".

 • Про роботу лиж на етапі

"Лижі були дуже хороші, взагалі без питань. Думаю, це зрозуміло і по результату: ми навіть із штрафним колом були близькі до подіуму. І, наприклад, збірну Норвегії обіграли з однаковою кількістю штрафу".

 • Про інцидент із дискваліфікацією
"Як тільки передача відбулася, одразу дізналися по рації, що у нас проблеми із передачею естафети. Ми вже почали трохи переживати з приводу цього. [Коли результат затвердили] відчула радість. Зазвичай, всі засмучуються четвертому місцю, але тут той випадок, коли йому зраділи".
 • Про підготовку перед етапом в Нове-Место

"Провели дуже хороший збір у Рупольдингу: добре відпочили, потренувалися у підтримувальному режимі. Сподіваюся, тепер "батарейок" вистачить до закінчення сезону".

Що відомо

 • Блашко - бронзова призерка чемпіонату світу в Поклюці-2021 у жіночій естафеті;
 • Крім етапу в Нове-Место, Блашко бігла естафету на чемпіонаті світу в Поклюці, а також в Контіолагті (п'яте місце), Гогфільцені (сьоме) і Обергофі (восьме);
 • На чемпіонаті світу в Поклюці Блашко бігла п'ять стартів. Найкращий особистий результат - 14-е місце в спринті.

Календар етапу №8 Кубка світу. Нове-Место, Чехія

 • Четвер, 4 березня, 17:05. Жінки, естафета (4х6 км)
 • П'ятниця, 5 березня, 16:20. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
 • Субота, 6 березня, 12:00. Жінки, спринт (7,5 км)
 • Субота, 6 березня, 16:40. Чоловіки, спринт (10 км)
 • Неділя, 7 березня, 13:00. Жінки, гонка переслідування (10 км)
 • Неділя, 7 березня, 17:00. Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика