Поліція знайшла вкрадені з Лувру старовинні обладунки

Поліція знайшла вкрадені з Лувру старовинні обладунки

Поліція знайшла вкрадені з Лувру старовинні обладунки

Французькі поліцейські знайшли та повернули в Лувр обладунки XVI століття, які були вкрадені з музею у 1983 році. Їх успадкувала родина, яка живе в Бордо – про це повідомляє BBC.

За даними телеканалу, в січні 2021 року одна сім'я з Парижа запросила для оцінки артефактів фахівця зі старовинних військових творів мистецтва – саме він і упізнав багато прикрашені шолом і нагрудник, і повідомив про це правоохоронцям. Зараз встановлюється, як предмет мистецтва опинився в Бордо.

"Я був упевнений, що одного разу ми побачимо їх знову. Але я не міг уявити, що все буде так добре – обладунки були вивезені з Франції", – сказав охоронець творів мистецтва Лувру Філіп Мальгуайрес.

Поліція знайшла вкрадені з Лувру старовинні обладунки майже 40 років по тому

Багато прикрашені обладунки були зроблені в Мілані у період між 1560 і 1580 роками. Вони зберігалися в колекції Беатріс Ефруссі де Ротшильд. У 1922 році вона подарувала артефакт Лувру.

Відомо, що елементи середньовічних обладунків пропали з Лувру 31 травня 1983 року, обставини цієї крадіжки досі невідомі. Всього у Франції вважаються зниклими понад 100 тисяч творів мистецтва, частина з яких також були викрадені з Лувру.

Must end with a letter, digits, period, question or exclamation mark, closing quote or bracket.оки, коли він намагався продати картину торговцю антикваріатом у Флоренції.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше