Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснюють експертки

Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснюють експертки

Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснюють експертки Рixabay. MaximeUtopix

Законодавством про працю передбачається рівність жінок у своїх трудових правах, оплаті праці, прийнятті на роботу. Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв говорили заступниця начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Олена Чернова та начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Миколаївського обласного центру зайнятості Вікторія Губіна.

За словами Вікторії Губіної, питання ґендерної рівності регламентовано законодавчо нормативно-правовими актами, які передбачають рівні права і можливості між чоловіками та жінками, починаючи від Конституції України, Кодексу законів про працю, Закону про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, Закону про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні. Основний – це Закон про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, де чітко визначено, що таке ґендер – рівний правовий статус між чоловіками та жінками. Служба зайнятості притримується діючого законодавства в питанні ґендерної рівності між клієнтами.

За словами Олени Чернової, є невтішна статистика, що оплата праці між жінками та чоловіками на рівних посадах є різною. Боротьба за ґендерну рівність є актуальним питанням. Законодавчих норм, які б обмежували оплату праці, або надання привілеїв, прав і обов’язків, юридично не існує.

Якщо говоримо про початок трудових відносин, жінці не може бути відмовлено, якщо вона вагітна, матір-одиначка, або має дитину до 14 років. Така відмова оскаржується в судовому порядку.

При працевлаштуванні деякі роботодавці встановлюють випробувальний термін. Якщо жінка матір-одиначка, або має дитину до 14 років, або дитину з інвалідністю, то для таких категорій не може встановлюватися випробувальний термін. Це пов’язано з питанням звільнення зазначених категорій.

За словами Олени Чернової, жінка-матір захищена на першому етапі свого працевлаштування.

Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснює експертpixabay. nastya_gepp

"Заборон стосовно того, де може працювати жінка, немає. Діяв перелік важких, шкідливих робіт та небезпечних умов, де жінки не могли працювати. Але з метою імплементації нашого законодавства до європейського, зазначений перелік у нас не діє. Діє тільки в частині робіт на шахті і тільки до того, як Україна імплементує до свого законодавства відповідні міжнародні норми", – розповіла Олена Чернова.

Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснює експертpixabay. hangela

Єдине обмеження, яке на законодавчому рівні встановлено щодо жінок – це обмеження з фізіологічних міркувань. Є обмеження щодо робіт з підйому ваги. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від від 10.12.93 № 241 "Про затвердження Граничних норм підіймання і переміщення важких речей жінками", гранично допустиме навантаження для жінок при переміщенні вантажів почергово з іншою роботою (до 2 разів на годину) складає 10 кг, а переміщення вантажів постійно протягом робочої зміни — 7 кг.

Є застереження щодо роботи жінок в нічний час. Якщо є виробнича необхідність, або згода жінки — жінки працюють у нічний час. Єдиний виняток: вагітні, жінки з дітьми до трьох років.

Вагітна і жінка з дітьми до 3-х років може в будь-який час вимагати в роботодавця встановлення неповного робочого часу. Оплата праці буде проводитися відповідно до відпрацьованого часу.

Жінки з дітьми до 3-х років і вагітні у відрядження не можуть відправлятися. Якщо жінка з дитиною від 3-х до 14-ти років, то вона відправляється у відрядження або залучається до надурочних робіт за її згодою.

Якщо жінка народила і вийшла на роботу, не скориставшись відпусткою до 3-х років, вона має право на перерви для годування дитини. Окрім загальної перерви на обід, вони встановлюються через кожні три години на 30 хв. для годування однієї дитини, на одну годину для годування двох дітей. Цей час оплачується роботодавцем.

Ґендерна рівність на ринку праці Миколаївщини. Пояснює експертpixabay. neildodhia

Щодо щорічних відпусток, то є певні пільги для жінок з двома і більше дітьми. Якщо жінка має 2-х і більше дітей до 15-ти років, дитину з інвалідністю, усиновлену дитину, одинокою матір’ю, вона має право на відпустку 10 календарних днів. Якщо жінка звільняється – відпустка підлягає компенсації.

Під час карантину жінка з дитиною до 14-ти років може на будь-який період взяти відпустку без збереження зарплати.

Читайте також: "Персональна виставка мисткині таврійського розпису відкрилась у Миколаєві"

За словами начальниці відділу організації надання послуг роботодавцям Миколаївського обласного центру зайнятості Вікторії Губіної, серед зареєстрованих шукачів роботи на Миколаївщині майже паритет. У січні – лютому 2020 року працевлаштування цікавило 20 тисяч жінок. Щодо активності пошуку роботи, то лідирують жінки.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди