Художниця Алла Горська стала героїнею нової онлайн-гри

Художниця Алла Горська стала героїнею нової онлайн-гри

Художниця Алла Горська стала героїнею нової онлайн-гри Український інститут

Гра є частиною серії інтерактивних новел "60. Втрачені скарби" про українок, які вплинули на культуру й мистецтво в 1960-ті роки. Про це повідомляє видання vogue.ua

Прем'єра проєкту відбулася у межах заходу HeForShe Arts Week 2021, який організовує ООН Жінки в Україні. Пройти шлях мисткині можуть всі бажаючи, завантаживши її на сайті.

Алла Горська — не єдина художниця шістдесятниця з чиєю творчістю можна ознайомитися за допомогою такого нестандартного формату. Першою вийшла гра про дизайнерку Любові Панченко. Серед героїнь проєкту також є Галина Зубченко, Людмила Семикіна та Галина Севрук, інтерактивні новели про яких будуть доступні незабаром.

Кожна гра унікальна й створена в іншій стилістиці. Щоб зробити їх максимально правдивими, творці попрацювали з архівами та використали серію інтерв’ю з художницями та їхніми сім’ями. За технічний бік проєкту відповідала студія УАніма.

Що відомо

Алла Горська — художниця-шістдесятниця, яка добре зналася на світових мистецьких напрямах. У її творчості поєдналися традиції київської академічної школи, народне мистецтво, український авангард 1920-х та бойчукізм. ЇЇ двічі виключали зі Спілки художників, за нею постійно стежили агенти КДБ, адже вона не визнавала обмежень у творчості, свободі слова і думки.

Читайте також

Хор з фільму "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" припиняє існування

Time присвятив обкладинку жінкам під час пандемії

У театрах і музеях найнижчий ризик заразитися на COVID-19 – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше