Михайло Романчук здобув три "золота" на турнірі в Люксембурзі

Три золоті медалі на турнірі у Люксембурзі здобув рівненський плавець Михайло Романчук. Наш земляк у п'ятницю, суботу та неділю (24-26 січня) здобув перемоги на дистанціях, відповідно, 1500, 800 та 400 метрів.

Для Романчука цей турнір став першими змаганнями у 2020-му році. У Люксембурзі на дистанції 1500 метрів вільним стилем Михайло встановив новий рекорд змагань на цій дистанції – 14:53,38.

Нагадаємо, торік у листопаді Романчук здобув "золото" Кубка світу з плавання у Досі. На дистанції 1500 метрів вільним стилем він також встановив рекорд на Кубку світу – 14 хвилин 51,61 секунди.

Ще раніше у липні плавець показав на цій дистанції "срібний" час на чемпіонаті світу в Кванджу – 14.37,63. За рік до того у китайському Ханчжоу він подолав заплив на 1500 метрів вільним стилем за 14 хвилин 9,14 секунди та виборов "золото" чемпіонату світу.

Автор: Сергій Татаренко