Михайлюк утретє поспіль вийшов у стартовій п'ятірці "Пістонс" в НБА

Михайлюк утретє поспіль вийшов у стартовій п'ятірці "Пістонс" в НБА AP

І став другим гравцем у команді за кількістю ігрового часу.

Шутер збірної України Святослав Михайлюк взяв участь у матчі "Детройт Пістонс" проти "Нью-Йорк Нікс" (104:114) регулярного чемпіонату НБА. Українець втретє поспіль вийшов у складі "Пістонс" у стартовій п'ятірці на матч.

Як зіграв Михайлюк

У першій чверті українець відіграв загалом 9 хвилин, вийшовши за 2:20 до кінця після того, як його замінили на Родні Макгрудера. Михайлюк діяв активно, зробивши два асисти, а також по одному перехопленню і підбиранню. Але очків не набирав: єдину 3-очкову спробу, яку мав українець, було змарновано. Перша 12-хвилинка закінчилася на користь "Нікс" із перевагою у 6 очок.

Як і в стартовій 12-хвилинці, у другій чверті головний тренер "Пістонс" Двейн Кейсі випустив Михайлюка на старті і за 5 хвилин до її закінчення. Українець знову був корисний в діях на команду, записавши собі в доробок ще по одному підбиранню, асисту та перехопленню. Але очок у першій половині зустрічі так і не набрав - ще один кидок з-за дуги виявився невлучним.

А ось третю чверть Михайлюк розпочав із точного 3-очкового, завдяки якому відставання від "Нікс" скоротилося до 12 очок. У підсумку ця 12-хвилинка виявилася найрезультативнішою для українця: 2/3 реалізованих кидків з-за дуги та ще один асист.

Останню чверть Михайлюк відіграв у повному обсязі. І саме тоді "Пістонс" уперше змогли перемогти "Нікс". Четверта чверть закінчилася перемогою "Детройта" - 30:21, але поразкою у матчі із різницею -10. Михайлюк набрав ще 5 очок, але реалізував всього 1/3 триочкових.

У підсумку Михайлюк набрав 11 очок за 37 хвилин, а також зробив 3 підбирання, віддав 5 асистів і здійснив 2 перехоплення.

Команда ще одного українця, Олексія Леня, "Вашингтон Візардз перемогла "Лос-Анджелес Кліпперс" (119:117). Однак українець за рішенням головного тренера участі у грі не брав, просидівши на лаві запасних.

"Пістонс" залишаються останніми у Східній конференції - 10 перемог, 26 поразок.

Матчі Михайлюка у старті "Пістонс" у сезоні-2020/21

В останніх шести поєдинках Михайлюк отримує вдосталь ігрового часу. Українець чотири рази виходив у старті за цей відрізок, розпочавши з лави запасних лише матчі проти "Нью-Орлеан Пеліканс" (28 хвилин) та "Сакраменто Кінгз" (19 хвилин).