"Розлючений вовк". В Естонії розпочалися військові навчання НАТО

"Розлючений вовк". В Естонії розпочалися військові навчання НАТО

"Розлючений вовк". В Естонії розпочалися військові навчання НАТО
Err

В Естонії розпочалися щорічні військові навчання НАТО та країн Балтії під назвою "Розлючений вовк".

Про це повідомляє видання Err.

Навчання "Розлючений вовк", які в країнах Балтії проходять два рази на рік, спеціально розроблені для інтеграції повітряних і наземних операцій.

"Все йде добре. Ми побачили, як в цих навчаннях взаємодіють багато країн. Те, що вони роблять, направлено на поліпшення рівня співпраці і відпрацювання процедур. Це гарне навчання як для пілотів, так і для коректувальників авіаударів", – розповів командувач бойовою групою НАТО в Естонії Пол Клейтон.

Навчання проходять як в Литві, на авіабазі в Шауляе, так і в Естонії, у військовому містечку Тапа і околицях Раквереського замку.

Начання розпочалися з спільних вправ коригувальників та екіпажів винищувачів ВПС Італії, які злітали з авіабази в Шауляе. Наступного тижня в навчаннях візьмуть участь винищувачі ВПС Німеччини Eurofighter Typhoon, які базуються в на балтійській авіабазі Емарі.

Що відомо

  • В Україні розпочалася підготовка до міжнародних військових навчань Rapid Trident - 2021, участь в яких візьмуть 6 тисяч військовослужбовців з 15 країн.
  • У липні 2020 року у Чорному морі відбулись українсько-американські військові навчання "Сі Бриз 2020".
  • На Яворівському районі Львівської області пройшли військові навчення Rapid Trident-2020 за участі військових із 9 країн.
  • На Херсонщині відбулись спільні навчання українських та британських військових.
На початок