"Фольксваген" розмірковує над участю у Формулі-1 під брендом "Порше"

"Фольксваген" розмірковує над участю у Формулі-1 під брендом "Порше"

"Фольксваген" розмірковує над участю у Формулі-1 під брендом "Порше" AP

Але це може відбутися не раніше 2025 року.

Автомобільні компанії "Фольксваген" та "Порше" розмірковують над можливістю участі у чемпіонаті світу з автоперегонів - Формулі-1.

Про плани взяти участь у Формулі-1 повідомив віцепрезидент "Порше Моторспорт" Фріц Ензінгер. У коментарі BBC він зазначив, що зацікавлений в участі в чемпіонаті світу з автоперегонів, де хоче протестувати двигуни із електропаливом.

"Було б дуже цікаво, якби аспекти сталого розвитку - наприклад, впровадження двигунів із електропаливом відіграли б у цьому роль. Якщо і як тільки це буде підтверджено, ми детально оцінимо та обговоримо цю можливість".

"Порше" раніше брав участь у Формулі-1. Проте востаннє було це аж у 1962 році.

Які шанси у "Фольксваген" на участь у Формулі-1?

Раніше 2025 року "Порше" та "Фольксваген" не зможуть взяти участь у Формулі-1. Саме тоді вступить в силу новий регламент на двигуни. Враховуючи бажання керівників компанії брати участь на екологічно чистих двигунах, малоймовірно, що вони розпочнуть виступати у Формулі-1 раніше.

За інформацією BBC, "Фольксваген" за умови участі у Формулі-1 буде виступати або під брендом "Порше", або під брендом "Ауді". Крім цього, компанія вела перемовини із трьома командами - "Ред Булл", "Макларен" та "Вільямс".

Читайте також: "Ред Булл" планує використовувати власні двигуни у Формула-1 з 2022 року

Варіант із "Ред Булл" поки що є неможливим. В лютому компанія повідомила про виробництво власних двигунів на основі технологій "Хонда" згідно угоди, яка була підписана до 2024 року.

Нові двигуни у Формула-1: що відомо

  • Планують ввести в експлуатацію з 2025 року;
  • Очікується, що двигуни будуть зосереджені на гібридній потужності: поєднання двигунів внутрішнього згоряння та електричного елемента;
  • З 2014 року боліди Формули-1 працюють на основі турбогібридних двигунів. Вони швидше трансформують паливо в енергію, але не є рентабельними.

Що далі

  • Сезон у Формулі-1 розпочнеться у Бахрейні 28 березня.
  • Брати участь у новому сезоні Формула-1 буде команда "Альпін", за яку виступатиме колишній дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу