Французький режисер Жан-Люк Годар оголосив про завершення кар'єри

Французький режисер Жан-Люк Годар оголосив про завершення кар'єри

Французький режисер Жан-Люк Годар оголосив про завершення кар'єри

90-річний французький режисер в інтерв'ю для Міжнародного кінофестивалю в Кералі розповів про своє рішення зняти ще два проєкти, а потім "сказати кінематографу "прощавай" – про це повідомляє видання IndieWire.

Майбутні кінопроєкти поки перебувають на різних стадіях розробки. Один з них режисер зніме спільно з європейською громадською медіакомпанією Arte, а другий називається "Смішні війни". За словами Годара, один з фільмів торкнеться теми пандемії COVID-19.

"Так, коронавірус побічно вплинув на один з моїх фільмів. Можу сказати, що там точно буде пара жартів про нього. Адже, що не кажи, а коронавірус вже став певною формою комунікації. Ми точно усі не помремо від нього, але й співіснувати не зможемо", – розповів режисер.

Що відомо

  • Жан-Люк Годар - французький режисер, сценарист і актор. Один із засновників "Французької нової хвилі" в кінематографі. Його часто вважають найрадикальнішим французьким режисером 1960-х і 1970-х років; його підхід до фільмів, політиці і філософії зробив його, мабуть, найвпливовішим режисером французької нової хвилі.
  • Починаючи з Нової хвилі, його діяльність була набагато менш радикальною, а останні фільми — про репрезентацію та людські конфлікти з гуманістичної та марксистської точок зору. Серед його фільмів: "Альфавіль", "Чоловіче – жіноче", "Безтямний П'єро", "Зневага" та багато інших.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше