Netflix запустив аналог TikTok для перегляду коротких смішних відео з бібліотеки сервісу

Netflix запустив аналог TikTok для перегляду коротких смішних відео з бібліотеки сервісу

Netflix запустив аналог TikTok для перегляду коротких смішних відео з бібліотеки сервісу

Стрімінговий сервіс Netflix всередині свого додатку для iOS (поки працює тільки в деяких країнах, зокрема у США, Великобританії та Канаді, але не в Україні) запустила функцію "Fast Laughs" ("Посміятися по-швидкому") – аналог TikTok для тих, хто любить проводити час за переглядом коротких смішних відео. Про запуск Netflix розповів у своєму офіційному блозі.

"Fast Laughs" – це потік комедійних кліпів з каталогу фільмів, серіалів і шоу Netflix тривалістю від 15 до 45 секунд. Коли один кліп закінчується, автоматично починається інший – як і в TikTok – і користувачі можуть швидко їх перегортати. Таким способом компанія намагається розв'язати поширену проблему користувачів – яке з сотень шоу подивитися.

"Ми завжди шукаємо нові способи розважити або спростити відкриття [нових шоу] для підписників", – розповів директор з інноваційних продуктів Netflix Патрік Флемінг.

Кліпи з "Fast Laughs" можна викладати в соцмережі або лайкати їх кнопкою "Lol" – також, якщо вам сподобався уривок, ви можете додати його назву в окремий список, щоб пізніше подивитися весь епізод. Netflix пообіцяв незабаром запустити тестування функції на пристроях з Android.

З огляду на зростання популярності TikTok на ринку додавання такої функції у свій додаток має сенс для Netflix. В останніх кількох звітах стрімінговий сервіс конкретно вказував TikTok як свого основного конкурента. І справа не в тому, що обидва сервіси створюють однотипний контент – просто коли люди більше витрачають часу на TikTok, то менше дивляться шоу на Netflix.

До того ж це допомагає показати, як багато контенту зараз знаходиться на платформі. Netflix вклав значні кошти у стендап, уклав ексклюзивні угоди з коміками, зокрема Адамом Сендлером і Кевіном Хартом, і нарощує свій асортимент анімації (від мультфільмів до аніме). "Fast Laughs" дає передплатникам Netflix уявлення про те, що вони, можливо, пропустили.

У цьому головна відмінність між TikTok і Fast Laughs – Netflix не намагається створити нову платформу для розваг, а намагається утримати користувачів всередині свого сервісу.

Читайте також

Що таке Clubhouse, як він працює і може вплинути на культуру

Dispo: як працює "антиінстаграм", який має позбавити людей від одержимості ідеальними фото

Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше