Склад збірної України з вільної боротьби на Європейський ліцензійний турнір у Будапешті

Склад збірної України з вільної боротьби на Європейський ліцензійний турнір у Будапешті

Склад збірної України з вільної боротьби на Європейський ліцензійний турнір у Будапешті НОК

В Угорщині виступлять одні із найсильніших.

Збірна України з вільної боротьби назвала склад на Європейський ліцензійний турнір, який відбудеться у Будапешті.

На змаганнях візьмуть участь 5 українських борців у п'яти вагових категоріях. Серед тих, хто змагатиметься у Будапешті - Андрій Яценко, що пропускав попередні змагання в Києві через хворобу.

Читайте також: Україна здобула 23 медалі на Київському міжнародному турнірі з боротьби

Склад збірної України на Європейський ліцензійний турнір

  • до 57 кг - Андрій Яценко;
  • до 65 кг - Василь Шуптар;
  • до 74 кг - Денис Павлов;
  • до 86 кг - Мухаммед Алієв;
  • до 97 кг - Магомед Закарієв.

Європейський ліцензійний турнір в Будапешті відбудеться з 18 по 21 березня 2021 року.

Як прокоментував тренер участь збірної України на Європейському ліцензійному турнірі?

За словами головного тренера збірної України Григорія Данька, турнір у Будапешті буде складним, враховуючи список учасників та малу кількість ліцензій на Олімпіаду-2020.

«До Будапешту за ліцензіями поїде дуже багато країн. Завоювати на європейському відборі путівку буде надзвичайно складно. В Європейських борців дуже мало ліцензій, тому боротьба буде дуже жорстка".

Також тренер відзначив, що багато питань було з приводу того, хто візьме участь на змаганнях у Будапешті в дисципліні до 65 кг. У підсумку право боротися за ліцензію отримав Василь Шуптар, який програв чемпіону Київського турніру - азербайджанцю Алі Рахімзаде.

"Після чемпіонату України в нас було багато питань у вазі 65 кг, але на Київському турнірі в цій вазі також були сюрпризи. Гор Оганнесян та Ерік Арушанян на жаль програли. Василь Шуптар провів цікаву сутичку з чемпіоном Київського турніру Алі Рахімзаде, показав хорошу боротьбу але на останній хвилині поступився. За результатами двох змагань по кількості балів Василь отримав право боротися за ліцензію".

Щодо складу на чемпіонат Європи, то з ним тренерський штаб збірної України з вільної боротьби планує визначитися до 15 березня під час тренувального збору.

"Зараз до 15 березня в нас навчально-тренувальний збір в Конча-Заспі, під час якого ми зберемо тренерську раду і будемо визначатись зі складом на чемпіонат Європи".

Що відомо

  • Україна вже отримала одну ліцензію у вільній боротьбі на участь на Олімпіаді в Токіо. У вазі до 125 кг українську збірну представлятиме Олександр Хоцяновський.
  • Загалом Україна має п'ять ліцензій у боротьбі: крім Хоцяновського, її здобули Ленур Теміров (греко-римська, до 60 кг), Жан Беленюк (греко-римська, до 87 кг), Оксана Лівач (жіноча, до 50 кг), Алла Черкасова (жіноча, до 68 кг);
  • Європейський ліцензийний турнір з вільної боротьби мав відбутися у березні 2020-го, але був перенесений через пандемію коронавірусу.

Що далі?

  • 19-27 квітня - чемпіонат Європи з вільної боротьби у Варшаві.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт