Україна втратила перевагу та програла Хорватії у матчі відбору на Євро-2022 з футзалу futsal.com.ua

Перша поразка України у кваліфікації.

Збірна України провела тільки один матч у першому вікні відбору на Євро-2022 - перемогла Албанію на виїзді з рахунком 10:3. У другому вікні відбору на Україну чекали два ключові протистояння - спершу на виїзді, а тоді вдома проти збірної Хорватії.

Саме українці та хорвати в очних матчах мали розіграти володаря першого місця (пряма путівка у фінальну частину чемпіонату Європи) в групі.

Матч з футзалу Хорватія - Україна розпочався зі швидкого голу господарів: хорвати відкрили рахунок на другій хвилині. Щоправда, ще до перерви Україна повністю змінила хід матчу: спершу Олександр Педяш зрівняв рахунок, а за півтори хвилини до сирени на перерву Сергій Малишко вивів Україну вперед.

У другому таймі Хорватія взяла м'яч під контроль, Україна розраховувала лише на контратаки. Довгий час рахунок залишався 2:1 на користь гостей, аж допоки на 35 хвилині господарі не зрівняли рахунок.

А за дві хвилини до кінця матчу Хорватія знову вийшла вперед - 3:2. Останні хвилини Україна провела з п'ятим польовим, створила кілька атак, але не реалізувала.

У підсумку, перемога Хорватії 3:2 - першу очну ключову дуель виграють суперники збірнї України.

4. Албанія - 0 (3), 5:17

• Матч Україна - Хорватія відбудеться у неділю, 7 березня, о 19:00 за Києвом.
  • Албанія та Данія зіграють свій другий матч уже в четвер, 4 березня - обидві гри відбудуться в Тирані.
  • На Євро-2022 напряму виходить переможець групи, а також шість з восьми найкращих других команд.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start