SoundCloud платитиме роялті всім виконавцям незалежно від популярності

SoundCloud платитиме роялті всім виконавцям незалежно від популярності

SoundCloud платитиме роялті всім виконавцям незалежно від популярності Ілюстративне фото: pixabay

Стрімінгова платформа та вебсайт для розповсюдження оцифрованої звукової інформації SoundCloud буде виплачувати роялті всім виконавцям безпосередньо незалежно від популярності.

Як повідомляється на сторінці SoundCloud у Facebook, вони вирішили використовувати "справедливіший" і "прозоріший" спосіб оплати творчості для виконавців.

"За цією моделлю, що змінює гру, ми вирівнюємо умови для незалежних митців та надаємо можливість шанувальникам безпосередньо підтримувати тих, кого вони люблять. Завдяки винагороді від фанатів гроші, зароблені від відданих слухачів, надходять безпосередньо виконавцям, яких вони слухають, і це приносить користь незалежним артистам, які ростуть", — заявила компанія.

Рішення SoundCloud набуде чинності 1 квітня. SoundCloud стане першим потоковим сервісом, які виплачують авторські гонорари безпосередньо. Раніше гроші розподілялися між артистами залежно від їх частки серед загальних прослуховувань. Багато музикантів критикували цю систему, адже вона допомагала заробляти більше грошей лише відомим виконавцям.

Довідка. SoundCloud володіє функціями соціальної мережі та однойменної організації. Ключовими особливостями сервісу є можливість розповсюджувати кожен запис окремо або у вигляді альбому чи плейлисту, за допомогою унікального URL, що дозволяє їх вмонтовувати в популярні мережі, наприклад, Twitter. SoundCloud пропонують віджети, які дозволяють розміщувати їх на вебсторінках та блогах. Окрім Twitter, SoundCloud інтегрований з іншими соціальними мережами: Songkick, FourSquare. Існує можливість залишати коментарі в будь-якому місці звукового треку і використовувати знак @, щоб звертатися до інших користувачів.

Що відомо

  • 30 листопада студенти українського проєкту Eastern European Music Academy опублікували у SoundСloud музичну компіляцію.

Читайте також

Кожен другий – пірат. Як в Україні з’явилось піратство та коли воно зникне

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше