Аналог Clubhouse. Twitter запустив сервіс голосових чатів

Аналог Clubhouse. Twitter запустив сервіс голосових чатів

Аналог Clubhouse. Twitter запустив сервіс голосових чатів unsplash

Соціальна мережа Twitter запустила сервіс голосових чатів Spaces для смартфонів на операційній системі Android.

Про це повідомляє The Verge.

Наразі сервіс Spaces працює в режимі бета-тесту і доступ до нього має обмежене коло користувачів операційної системи Android. Наразі залишається недоступною функція створення кімнат для голосових чатів. Всі користувачі мають змогу лише приєднуватися до вже створених кімнат.

У компанії Twitter обіцяють невдовзі розширити функціонал голосових чатів Spaces та відкрити доступ до створення кімнат для усіх користувачів.

Аналітики пов'язують запуск нового сервісу Twitter з популярністю додатку для голосових чатів Clubhouse, який наразі доступний лише для операційної системи IOS. За 11 місяців існування там зареєстрували понад 10 мільйонів користувачів, а вартість проєкту зросла до понад 1 мільярда доларів.

Нещодавно соціальна мережа Instagram також додала функцію "Живих кімнат" (Live Room), де можна вести прямі трансляції одразу вчотирьох. Раніше виходити в прямий ефір могла лише одна людина.

Що відомо

  • 26 лютого соціальна мережа Twitter оголосила, що запроваджує функцію платної підписки Super Followers.
  • Компанія Twitter заблокувала 373 облікові записи, пов'язані з Іраном, Росією та Вірменією через порушення політики соцмережі.
  • У 2020 році Twitter заблокував 1589 акаунтів з Ірану, Таїланду, Саудівської Аравії і Куби за порушення політики компанії з маніпулювання платформою.
  • Раніше у Twitter повідомили, що почнуть ставити позначки фейкам і видаляти їх.
  • Також соцмережа забрала можливість публікації GIF-зображень задля безпеки людей з епілепсією, чутливих до миготливих зображень.

Читайте також

Що таке Clubhouse, як він працює і може вплинути на культуру

Dispo: як працює "антиінстаграм", який має позбавити людей від одержимості ідеальними фото

Готовий біт і генератор рим: у Facebook створили додаток для читання репу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше