Владислав Романчич - 47-й у гонці переслідування юніорів на чемпіонаті світу. Результати Biathlon.com.ua

Попри низький стартовий номер, українець зміг покращити свою позицію.

В австрійському Обертілліаху відбулася заключна гонка переслідування серед юніорів на чемпіонаті світу з біатлону.

У зв'язку із невдалим виступом українських юніорів у спринті, у гонці переслідування від збірної України біг лише один біатлоніст - Владислав Романчич розпочинав гонку 53-м із відставанням у 2:47 хвилини.

Покращити результат у спринті Романчич зміг. Але несуттєво. Гонку український біатлоніст закінчив 47-м із відставанням у більш, ніж 4 хвилини.

Загалом Романчич зробив три промахи на вогневих рубежах. Розпочавши гонку з чистої стрільби, українець згодом закривав 12/15 мішеней на трьох наступних вогневих рубежах.

При цьому Романчич мав можливість фінішувати вище, ніж 47-е місце. Біатлоніст перед заключною стрільбою йшов по дистанції на 43-й позиції. Проте після останньої стрільби Романчич втратив ще 4 позиції.

Вдруге поспіль чемпіоном світу серед юніорів став француз Емільєн Клод. Попри три кола штрафу, французький біатлоніст зміг випередити співвітчизника Еріка Перро на 7 секунд. Третім фінішував росіянин Міхаїл Первушин.