Як виступили хлопці та дівчата у гонках переслідування на чемпіонаті світу з біатлону Biathlon.com.ua

Два потрапляння у топ-20.

На юніорському чемпіонаті світу з біатлону відбулися дві гонки переслідування - для дівчат та хлопців. Загалом у ній змагалося 6 біатлоністів: 4 - у гонці серед дівчат та 2 - серед хлопців.

Як виступили дівчата?

Найкращою серед українок у гонці переслідування серед дівчат стала Олександра Меркушина. Стартувавши 16-ю, українка у підсумку змогла покращити свою позицію на одне місце, фінішувавши 15-ю. Завадила зайняти місце у топ-10 стрільба - Меркушина припустилася 4 промахів та програла майже 2 хвилини.

У топ-30 також фінішувала Олена Городна. Попри три хиби, українка суттєво покращила свій результат: з 39-го місця вона перемістилася на 25-е за підсумками гонки переслідування.

Ще дві українки зайняли місце за межами топ-30. Аліна Велігорська - 39-а із відставанням у 4:16 хвилини. А Ганна Скрипко із такою ж кількістю промахів стала 55-ю, погіршивши на дві позиції свій показник у спринті.

Вдруге поспіль чемпіонкою світу серед дівчат стала Лєна Рєпінц. Вона випередила італійку Мартіну Трабуччі на 15 секунд, хоча зробила на одну хибу більше. Третє місце у ще одної представниці Італії Лінди Зінгерле.

• 55. Ганна Скрипко (Україна, 2+0+1+1) +6:36.0

У гонці переслідування серед хлопців бігли лише двоє українців - Степан Кінаш та Віталій Мандзин.

Обом українським біатлоністам вдалося фінішувати у топ-30. При цьому Кінаш випередив Мандзина та суттєво покращив свій результат. Починавши гонку 33-м, Кінаш, попри два промахи на першій стрільбі, був влучний на наступних трьох вогневих рубежах і став 15-м.

Віталій Мандзин свій результат погіршив. У спринті українець показав 20-й результат, але заробив 5 штрафних кіл та опустився на 25-е місце, програвши майже 3:40 хвилини лідеру.

Утретє поспіль чемпіоном світу серед хлопців став росіянин Денис Іродов. Найближчого переслідувача - поляка Марціна Завола він випередив майже на півтори хвилини. Третє місце у шведа Оскара Андерссона.