Лень - один із найкращих за підбираннями у складі "Візардз" проти "Гріззліс"

Лень - один із найкращих за підбираннями у складі "Візардз" проти "Гріззліс" AP

Проте гру "Вашингтон" програв.

Український центровий "Вашингтон Візардз" Олексій Лень взяв участь у матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Мемфіс Гріззліс" (111:125).

На відміну від попереднього поєдинку проти "Бостон Селтікс", у якому Лень провів на майданчику лише 4 хвилини, у грі проти "Гріззліс" український центровий зіграв 19 хвилин. І став одним із найкращих у складі "Візардз" за кількість підбирань.

Як зіграв Лень проти "Мемфіс Гріззліс"?

Лень з'явився на майданчику за 4:40 хвилин перед закінченням першої чверті. Попри те, що після його виходу "Візардз" почали втрачати перевагу над суперником, українець запам'ятався корисними результативними діями, закінчивши 12-хвилинку із одним підбиранням, передачею та блок-шотом. Міг Лень оформити і лей-ап, але йому став на заваді форвард "Гріззліс" Ксав'є Тіллман.

Початок другої чверті виявився для Леня менш вдалим. Українцеві вдалося зробити ще одне підбирання у захисті, проте один кидок у його виконанні виявився невлучним, після чого він заробив один персональний фол та відправився на лаву запасних. На перерву команди пішли із значною перевагою "Гріззліс", які відірвалися на 15 очок від "Візардз".

Значно краще Лень відіграв останні 4 хвилини третьої чверті. Вийшовши замість Руї Хатімури, українець здійснив 4 підбирання (одне - біля кошику суперника), а також набрав перші очки у матчі. Проте перевага "Гріззліс" у третій 12-хвилинці зросла ще на 3 очки.

В останній чверті Лень загалом зіграв 9 хвилин, вийшовши знову наприкинці за 1:15 хвилини до фінальної сирени. "Візардз" скоротили відставання до 14 очок у підсумку, а сам центровий записав собі у доробок ще 2 очки, а також по одному підбиранню і блок-шоту.

Крім Леня, 7 підбирань у складі "Візардз" проти "Гріззліс" зробив також ізраїльський форвард Дені Авдія. Найкращим у матчі за підбираннями став литовський центровий "Мемфіса" Йонас Валанчюнас - 16, 12 за яких - у захисті.

Крім 4 очок та 7 підбирань, за 19 хвилин у матчі проти "Гріззліс" Лень віддав один асист, а також зробив 2 блокшоти. За коефіцієнтом +/- українець - найкращий у складі "Вашингтона" - +10.

Підбирання Леня за "Візардз" у сезоні-2020/21

• 9 - "Атланта Хоукс" (100:116);
  • 8 - "Маямі Хіт" (103:100);
  • 7 - "Чикаго Буллз" (105:101), "Денвер Наггетс" (130:128), "Мемфіс Гріззліс" (111:125).

• 5 березня "Вашингтон Візардз" зіграють проти "Лос-Анджелес Кліпперс".
  • "Візардз" займають 13-е місце у турнірній таблиці Східної конференції (13 перемог, 20 поразок).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start