Один українець відібрався у гонку переслідування юніорського чемпіонату світу. Результати спринту Biathlon.com.ua

Ні ходом, ні на вогневих рубежах українці виглядали непереконливо.

На чемпіонаті світу з біатлону в Обертілліаху відбулася спринтерська гонка, у якій брали участь юніори. Збірну України в ній представляли чотири біатлоністи - Владислав Романчич, Дмитро Грущак, Роман Боровик, Арсен Бочок.

Українці виступили невдало і на стрільбі, і на дистанції. Лише одному українцю, Владиславу Романчичу, вдалося зачепитися за топ-60 та потрапляння у гонку переслідування.

Романчич припустився найменшої кількості хиб серед усіх біатлоністів. Лише під час "стійки" українець не закрив одну мішень. Але ходом Романчич програв 2:38 хвилини, що і стало однією із причин низької позиції на фінішу - 53-е місце .

Щодо інших біатлоністів, то вони фінішували за межами топ-60. Роман Боровик із п'ятьма хибами став - 80-м, Арсен Бочок із трьома колами штрафу - 86-м. А Дмитро Грущак, який фінішував останнім серед українців, із п'ятьма хибами зайняв 83-е місце.

Чемпіоном світу у спринті серед юніорів став француз Емільєн Клод, який закрив всі 10 мішеней. Клод випередив найближчого переслідувача Мікулаша Карліка на 26.1 секунди. До трійки призерів потрапив росіянин Міхаїл Первушин.