Жоден із українців не подолав кваліфікацію у слаломі на чемпіонаті світу зі сноубордингу НОК

Найближче до фіналу серед представників України була Аннамарі Данча.

Жоден із представників збірної України зі сноубордингу не зміг подолати кваліфікацію у слаломі на чемпіонаті світу, що проходить у словенській Роглі.

Україна на чемпіонаті світу зі сноубордингу була представлена у паралельному гігантському слаломі та гігантському слаломі. За вихід до фіналу у кожній із дисциплін боролися 7 українців: чотири на чоловічому етапі, три - на жіночому.

Як виступила збірна України на чемпіонаті світу зі сноубордингу у слаломі?

Найближчою серед українок до подолання кваліфікації була срібна призерка чемпіонату світу-2019 Аннамарі Данча. Українська сноубордистка зайняла 19-е місце в кваліфікації гігантського слалому, не потрапивши до 16 найкращих.

Данча показала результат 1:01.46 хвилини, програвши всього 0.64 секунди представниці Австрії Сабін Шоффманн, яка пройшла кваліфікацію. У паралельному гігантському слаломі українка показала 26-й результат, а чемпіонкою світу стала німкеня Селіна Йорг.

Серед чоловіків найкраще виступив Михайло Харук. Під час першої спроби він показав 31-й результат, однак другу спробу не закінчив. У підсумку кваліфікації Харук став 36-м.

Паралельний гігантський слалом. Чоловіки (фінал)