Євробачення 2021 пройде з глядачами та живими виступами: організатори вибрали формат конкурсу

Євробачення 2021 пройде з глядачами та живими виступами: організатори вибрали формат конкурсу

Євробачення 2021 пройде з глядачами та живими виступами: організатори вибрали формат конкурсу

Європейська мовна спілка обрала формат проведення Євробачення-2021 у Роттердамі в умовах пандемії коронавірусної хвороби, сказано на сайті конкурсу.

Пісенний конкурс пройде за сценарієм B, який передбачає м'які обмежувальні заходи. Більш суворі формати проведення конкурсу - С та D - були відкинуті.

Варіант B має назву “із соціальним дистанціюванням”. Будуть діяти наступні правила:

  1. Усі присутні в арені Ahoy на Пісенному конкурсі Євробачення у Роттердамі муситимуть дотримуватися соціальної дистанції.
  2. На місці проведення заходів будуть введені суворі заходи щодо безпеки та охорони здоров'я (включаючи часті тестування на COVID) з дотриманням протоколу захисту артистів, делегацій та технічної команди в арені та поза нею.
  3. Артисти делегацій, які не зможуть приїхати до Роттердама, виступлять у прямому ефірі з використанням записаного виступу. Ті, хто може поїхати до Роттердама, виконуватимуть свої пісні наживо на сцені.
  4. Буде проведено дев’ять шоу (шість генеральних репетицій, два півфінали та фінал) — без аудиторії або зі зменшеною аудиторією, щоб забезпечити соціальне дистанціювання. Остаточна кількість глядачів залежатиме від нормативних вимог місцевих органів влади.
  5. У Роттердамі буде організовано обмежену кількість заходів, які будуть проходити з ретельним дотриманням заходів безпеки.

Від України на Євробаченні 2021 виступить гурт Go_A з піснею "Шум".

Гурт Go_A представить Україну на Євробаченні 2021

Гурт Go_A представить Україну на Євробаченні 2021

Напередодні оприлюднення офіційної версії композиції та кліпу, засновник і музикант гурту Тарас Шевченко розповів в інтерв'ю про реакцію єврофанів на їх пісню, хід підготовки до конкурсу та його нові правила проведення.

Зокрема, про обмежувальні заходи Тарас сказав наступне:

"Учасник від кожної країни в цьому році має зняти бекап-відео. Наприклад, якщо країна буде на повному локдауні, або хтось із команди захворіє і учасник не зможе поїхати, то обов’язково до того має бути зняте певне відео, яке представлять як офіційний номер на Євробаченні. Кожен зніматиме в своїй країні і будуть присутні незалежні аудитори, які будуть дивитися, що все зроблено чесно. Номер має бути подано за годину чи за дві години після того, як усе знято, тобто, щоб всі були в однакових умовах і було зрозуміло, що це не раніше змонтоване відео чи накладений звук.

Цього року Євробачення також зробило невеличке виключення – дозволено прописувати бек-вокали. Раніше це не дозволялося, але цього року, щоб скоротити кількість людей в делегаціях, дозволено. Бек-вокали є певним плюсом".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше