Одна українка - у топ-30 спринту на юніорському чемпіонаті світу з біатлону. Результати

Одна українка - у топ-30 спринту на юніорському чемпіонаті світу з біатлону. Результати

Одна українка - у топ-30 спринту на юніорському чемпіонаті світу з біатлону. Результати Biathlon.com.ua

Неточна стрільба завадила біатлоністкам фінішувати вище.

На чемпіонаті світу з біатлону в Обертілліаху відбулася спринтерська гонка, у якій брали участь юніорки. Україну в ній представляли Христина Дмитренко, Юлія Городна, Оксана Москаленко та Любов Кип'яченкова.

Через невдалу стрільбу розраховувати на високі місця українські юніорки не змогли. Найкраще виступила Христина Дмитренко, яка припустилася лише однієї хиби на вогневих рубежах, хоча програла ходом більш, ніж півтори хвилини.

Ключовою для Дмитренко стала "стійка". Після першої стрільби українська біатлоністка входила в топ-20, але хиба на другому вогневому рубежі відкинула Дмитренко на 29-е місце.

Юлія Городна та Оксана Москаленко однаково пройшли вогневі рубежі. Обидві біатлоністки не закрили по одній мішені на першому та другому вогневих рубежах. У підсумку Городна та Москаленко фінішували близько одна із одною - 45 та 48 місця.

Останньою спринт серед представниць України бігла Любов Кип'яченкова. До першої стрільби українка підходила найкраще серед партнерок по збірній, однак три коли на вогневому рубежі відкинули її за межі топ-70. У підсумку Кип'яченкова фінішувала 68-ю, двічі схибивши ще на другій стрільбі.

Таким чином, у юніорській гонці переслідування Україну представлятимуть три біатлоністки: Христина Дмитренко, Юлія Городна та Оксана Москаленко.

Чемпіонкою спринту серед юніорок стала швейцарка Емі Басерга. Представниця Швейцарії пройшла обидва вогневих рубежі чисто, встигнувши фінішувати за 20 хвилин. "Срібло" у італійки Ребекки Пасслер, а "бронза" - у норвежки Джуні Арнеклейв. Каміль Бенед, яка перемогла в індивідуальній гонці в Обертілліаху, стала четвертою.

Юніорки. Спринт. Результати

  1. Емі Басерга (Швейцарія, 0+0) 19:59.9
  2. Ребекка Пасслер (Італія, 0+1) +22.2
  3. Джуні Арнеклейв (Норвегія, 0+1) +22.9
  4. Каміль Бенед (Франція, 1+0) +31.1
  5. Лєа Майєр (Швейцарія, 0+1) +36.3
  6. Анастасія Гореєва (Росія, 0+3) +48.9

...

  • 31. Христина Дмитренко (Україна, 0+1) +1:47.4
  • 45. Оксана Москаленко (Україна, 1+1) +2:28.2
  • 48. Юлія Городна (Україна, 1+1) +2:34.3
  • 68. Любов Кип'яченкова (Україна, 3+2) +3:55.5
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу