Вперше у обласному краєзнавчому музеї провели "Директорську екскурсію"

Вперше у обласному краєзнавчому музеї провели "Директорську екскурсію"

Вперше у обласному краєзнавчому музеї провели "Директорську екскурсію"

Вперше у Рівненському обласному краєзнавчому музеї провели "Директорську екскурсію". Запрошені на неї мали можливість послухати розповідь про історію музею, його приміщення, найцікавіші експонати, а також плани майбутніх музейних проєктів від директора Олександра Булиги. Вона мала не тематичний, а оглядовий характер.

Як розповів очільник музею, подібні директорські екскурсії свого часу практикували відомі музейники, такі як дослідник козацтва Дмитро Яворницький та директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький. За словами Олександра Булиги, якщо такий формат сподобається відвідувачам, то такі екскурсії проводитимуть регулярно. На екскурсію до директора прийшли люди різного віку, були і його колеги-музейники.

Екскурсантка Євгенія Шпартак: 

– У школі у мене було багато екскурсій, мені завжди було цікаво, я завжди ставила багато запитань. Мене вразило, що мамонтів вже дуже давно немає, а зараз я побачила їхні кості.

Директорка музею НУВГП Єва Філіпович:

– Зацікавила новою формою роботи, я ще такого не зустрічала. І свого роду поділитися досвідом, хочу щось перейняти, чогось навчитися. Можливо, щось і в себе впроваджу.

Директор обласного краєзнавчого музею Олександр Булига:

– У чому суть? В тому, що саме директор знає всі проблеми, які є в музеї, він розповідає не лише про експозицію музейну. Я думаю, ми будемо їх проводити раз на місяць чи раз на квартал. Будемо запрошувати людей, яким цікава історія музею, його сьогодення і майбутнє

.Автор: Руслан Савуляк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди