Які плани у збірної України з лижної акробатики на кінцівку сезону

Які плани у збірної України з лижної акробатики на кінцівку сезону

Ексклюзивно
Які плани у збірної України з лижної акробатики на кінцівку сезону AP

Збірна України з лижної акробатики виходить на фінішну пряму сезону-2020/21. У березні національна команда виступить на чемпіонаті світу, після чого найкращі за рейтингом українці змагатимуться на останньому етапі Кубка світу.

Сезон для лижних акробатів розпочався на початку грудня в фінській Руці, після чого команда пропустила обидва етапи Кубка світу в Росії, а на змагання повернулася в січні уже на наступних стартах.

Останній старт Кубка світу відбувся на початку лютого в американському Дір Веллі, тоді українська збірна провела ще більше тижня на зборі в США, після чого прилетіла в Україну.

Більшість українських лижних акробатів виступили на чемпіонаті України в Красії (не змагалися Олександр Абраменко та Анастасія Новосад). Через несприятливі погодні умови чемпіонат України проходив на меншому трампліні, де не можна було показати стрибки високої складності.

Одразу після чемпіонату України збірна вилетіла в Швейцарію, де проводить тренувальний збір перед чемпіонатом світу. У рамках цього збору українці виступили на етапі Кубка Європи - здобули три медалі.

Читайте також: Абраменко - другий на етапі Кубка Європи з лижної акробатики, ще два українці виграли "бронзу"

Подальші плани збірної України

  • Завершення тренувального збору в Швейцарії, переліт в Казахстан.
  • Середа, 10 березня. Чемпіонат світу з лижної акробатики: Україну представлятимуть 4 чоловіки та 3 жінки.
  • Четвер, 11 березня. Чемпіонат світу з лижної акробатики: командне змагання.
  • Субота, 13 березня. Останній етап Кубка світу: виступатимуть топ-20 найкращих загального заліку.

Виступати на останньому етапі Кубка світу зможуть тільки два українці: Олександр Абраменко серед чоловіків та Надія Мохнацька серед жінок. Лише вони серед представників України входять у топ-20 загального заліку.

На чемпіонаті світу Україну представлятимуть 7 лижних акробатів.

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт