За підсумками голосування в січні її визнали найкращою.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки лютого за версією Європейської легкоатлетичної асоціації.

Всього претенденток чотири. Окрім українки, на звання найкращої претендують нідерландки Фемке Бол та Надін Віссер, а також представниця Італії Лариса Япікіно.

Результати спортсменок в лютому

• Ярослава Магучіх із абсолютним рекордом України (2.06 метри) перемогла на турнірі в Банській-Бистриці, після чого взяла участь на чемпіонаті України з легкої атлетики у Сумах, де стрибнула вище за інших із результатом 2 метри.
  • Фемке Бол, яка удруге поспіль претендує на звання найкращої легкоатлетки Європи, в лютому виступила на трьох турнірах. У Франції вона перемогла на дистанції 400 метрів із результатом 50.81 сек., а на змаганнях у польському Торуні пробігла за 50.66 секунди. Також в активі Бол виступи на турнірі в Нідерландах, де вона у фіналі пробігла із результатом 50.64 секунди, оновивши свій власний рекорд з бігу у приміщенні.
  • Лариса Япікіно вдало виступила на двох турнірах. На молодіжному турнірі в Анконі вона стала найкращою у стрибках у довжину - 6.75 метри. А через два тижні перемогла на дорослому турнірі в Італії із результатом 6.91 м, що також є найкращим у її кар'єрі.
  • Надін Віссер взяла участь у найбільшій кількості турнірів серед номінанток. Найкращий результат бігунка показала на змаганнях у Мадриді, пробігши 60 метрів із перешкодами з часом 7.81 секунди, оновивши власний рекорд у приміщенні.

Магучіх є лідером світового сезону у стрибках у висоту. Українка - єдина спортсменка, яка брала висоту 2 метри і більше на кожному із турнірів, у яких змагалася.

Для Магучіх це друга поспіль номінація у 2021 році. За підсумками попереднього голосування Європейська легкоатлетична асоцація визнала українську стрибунку найкращою легкоатлеткою січня.

Окрім найкращої легкоатлетки, Європейська легкоатлетична асоціація визначила четвірку номінантів на звання найкращого легкоатлета. До списку найкращих потрапили Арман Дюплантіс (стрибки із жердиною), Елліот Джайлс (біг на 800 метрів), Якоб Інгебрігстен (біг на 1500 метрів) та Джанмарко Тамбері (стрибки у висоту).

Голосування за найкращих легкоатлетів буде тривати до 3 березня. Проголосувати за найкращих можна, вподобавши пост Європейської легкоатлетичної асоціації у Facebook та проголосувавши під ним.

5-7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні.

Пряма трансляція чемпіонату Європи з легкої атлетики в Україні - ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт.

Турнір на сайті буде показаний повністю в прямому ефірі: ранкові та вечірні сесії усіх змагальних днів.

Дивитися чемпіонат Європи з легкої атлетики - тут.

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start