Олександра Меркушина - найкраща серед українок у спринті на юніорському чемпіонаті світу. Результати Біатлон майбутнього

Після невдалої індивідуальної гонки українка потрапила до топ-20 в спринті.

На юніорському чемпіонаті світу з біатлону, що проходить в австрійському Обертілліаху, відбулася друга гонка, в якій змагалися дівчата - спринт. У ньому брали участь чотири українські біатлоністки - Олександра Меркушина, Аліна Велігорська, Олена Городна та Ганна Скрипко.

Найкращий результат у спринті серед українок показала Олександра Меркушина. 16-річна біатлоністка, яка не фінішувала в дебютній для себе індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу, потрапила до топ-20 фінішного протоколу.

Першу стрільбу Меркушина провела невлучно, закривши лише 3 із 5 мішеней. Проте завдяки точній "стійці" та високому ходу на дистанції (Олександра відстала від чемпіонки спринту - словенки Лєни Рєпінц - на 40.9 секунд) вона змогла гарантувати собі потрапляння у топ-20.

Решта українок фінішували за межами топ-30. Олена Городна, яка стала найкращою серед українок в індивідуальній гонці, з двома хибами на другому вогневому рубежі фінішувала на 39-му місці із відставанням у понад 2 хвилини від Рєпінц.

Аліна Велігорська та Ганна Скрипко стріляли влучніше, припустившись лише однієї хиби. Однак ходом обидві українки значно поступалися Меркушиній та Городній. Велігорська із одним колом штрафу зайняла 35-е місце, а Скрипко фінішувала позаду Городної - 53-й результат.

Чемпіонка світу серед дівчат Лєна Рєпінц випередила найближчу переслідувачку - італійку Лінду Зінгерле лише на 5 секунд. Третє місце у представниці Німеччини Селіни Гротіан.