У Бородянського відкинули ідею спільного проведення Україною і РФ чемпіонату з гандболу

У Бородянського відкинули ідею спільного проведення Україною і РФ чемпіонату з гандболу

У Бородянського відкинули ідею спільного проведення Україною і РФ чемпіонату з гандболу undefined

Міністерство культури, молоді та спорту України назвало неприйнятною ідею спільного проведення Україною та РФ жіночого чемпіонату Європи з гандболу в 2026 році. Про це йдеться у повідомленні міністерства у Facebook.

Таким чином у міністерстві відреагували на заяву президента російської Федерації гандболу Сергія Шишкарьова, який заявив, що Київ та Москва обговорили проведення турніру 2026 року.

"Представники російських медіа поширили інформацію щодо подачі спільної заявки з Україною на проведення жіночого чемпіонату Європи з гандболу в 2026 році. Від імені Міністерства культури, молоді та спорту України, а також Федерації гандболу України, повідомляємо, що ми не вели та не ведемо жодних перемовин про проведення спільних чемпіонатів із представниками Російської Федерації. Інформація щодо можливості подання заявки на проведення жіночого чемпіонату Європи з гандболу в 2026 році не є достовірною. Неприйнятно проводити спільні заходи із країною-агресором", – йдеться у заяві українського міністерства.

25 січня російська державна агенція ТАСС процитувала слова президента російської федерації Шишкарьова, який сказав, що "Росія і Україна можуть подати спільну заявку на проведення жіночого чемпіонату Європи з гандболу 2026 року".

"З Україною ми зараз реально обговорювали такий варіант. Чому ні? Я впевнений, що ситуація почне поліпшуватися, прискоряться інтеграційні процеси. Може бути, що великий внесок в це внесе і спорт", – вважає Шишкарьов.

З ким саме з України в РФ обговорювали таку ідею, він не уточнив.

Як відомо:

  • У 2020 році чемпіонат Європи пройде в Данії і Норвегії, в 2022 році турнір приймуть три країни – Словенія, Чорногорія і Північна Македонія.
Категорії