Віталій Мандзин - 20-й у індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу з біатлону. Результати Біатлон майбутнього / Євген Вялков

Фінішувати вище завадила неточна стрільба.

У другій гонці на юніорському чемпіонаті світу в Обертілліаху змагалися хлопці. Україну в індивідуальній гонці представляли чотири біатлоністи - Віталій Мандзин, Марк Козак, Владислав Чихар та Степан Кінаш.

Першим індивідуальну гонку в складі збірної України розпочинав Віталій Мандзин. Вже на першому вогневому рубежі українець не закрив одну мішень, після чого тричі схибив на наступних двох "стрільбах". Лише останню "стійку" Мандзин пройшов чисто, завдяки чому сміг собі забезпечити потрапляння у топ-20 - найкращий результат серед українців.

Одразу після Мандзина фінішував і Марк Козак. Біатлоністу вдалося зробити на один промах менше, аніж його партнеру по збірній, але у зв'язку із не досить швидким рухом по дистанції (Козак програв 3:47 хвилини ходом лідеру), українець не зміг потрапити до топ-20 - 22-е місце.

Ще двоє українців, Владислав Чихар та Степан Кінаш навіть не потрапили до топ-50 за підсумками індивідуальної гонки. Кінаш із 5 хибами фінішував із відставанням 5:44 хвилини від переможця - росіянина Дениса Іродова, а Чихар, припустившись 8 хиб, закінчив гонку із майже 6-хвилинним відставанням від чемпіона.

Іродову вдалося закінчити гонку із двома хибами та випередити найближчого переслідувача, француза Едгара Жені, на 32.4 секунди. Третім фінішував представник Австрії Леон Кінесбергер.