Чому Олександра Меркушина зійшла з індивідуальної гонки на юніорському чемпіонаті світу Біатлон майбутнього

Усе через помилку на стрільбі.

Жіноча індивідуальна гонка для дівчат стала першим стартом для Олександри Меркушиної на юніорському чемпіонаті світу в австрійському Обертілліаху. Однак 16-річна Меркушина не фінішувала, вона зійшла з дистанції після другої стрільби.

На другому вогневому рубежі Олександра переплутала порядок стрільби в індивідуальній гонці - мала стріляти стоячи, однак замість цього закривала мішені лежачи.

Олександра Меркушина працювала на дев'ятій установці, хоча для стрільби стоячи в гонках з роздільним стартом використовують 16-30 установки.

Така помилка означає дискваліфікацію після завершення гонки, результат українки у будь-якому разі був би анульований. Тому вона зійшла з дистанції.

Як пройшла Меркушина перші два вогневих рубежі?

Ще під час першої "лежки" Олександра Меркушина двічі схибила. За підсумками першої стрільби вона стала 56-ю (відставання від лідера склало 1:45 хвилини). Хоча другу стрільбу Меркушина провела чисто, але відстріляла не за правилами індивідуальної гонки.

При цьому по дистанції Меркушина рухалася краще за своїх партнерок по команді. На першому колі Олександра показала 33-й результат із відставанням в 25 секунд, а на другому - 23-й, програвши 32.5 секунди.

Що відомо про Олександру Меркушину

• Юніорський чемпіонат світу - перший міжнародний турнір для юної біатлоністки. Перед цим вона змагалася лише на рівні чемпіонату України.
  • Виступи на змаганнях з біатлону Олександра Меркушина розпочала з сезону-2018/19, в якому взяла участь у чотирьох гонках.
  • Найкращий результат Меркушиної - дві перемоги у спринті на чемпіонаті України в Тисовці у сезоні 2019/20.

• Юніорський чемпіонат світу проходитиме в Обертілліаху з 27 лютого по 6 березня;
  • Наступна гонка, в якій Олександра Меркушина може взяти участь - спринт на 6 км (1 березня).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс