Миколаївський центр зайнятості застосовує інноваційні підходи в роботі з молоддю

Миколаївський центр зайнятості застосовує інноваційні підходи в роботі з молоддю

Миколаївський центр зайнятості застосовує інноваційні підходи в роботі з молоддю
Регіональний ЦЗ

За повідомленням Державної служби зайнятості, у січні 2021 року 30% зареєстрованих безробітних - це молодь у віці до 35 років, 47 відсотків усіх зареєстрованих безробітних мають вищу освіту. Про нові форми роботи з безробітними розповіла в програмі Українського радіо: Миколаїв начальниця відділу організації профорієнтації Миколаївського регіонального центру зайнятості Наталія Русанова.

Молодь зацікавлена в сучасному поданні інформації. Миколаївський регіональний центр зайнятості перевів свої послуги в інтерактивну площину онлайн.

Створена інтерактивна карта навчальних закладів. Якщо старшокласник не знає який вибрати, то карта містить більше ніж 60 повідомлень про навчальні заклади, їхнє розташування, контакти.

У рамках соціального супроводу різних категорій населення розроблена інтерактивна карта соціального партнерства. Люди, які приходять до центрів зайнятості, мають питання не тільки з працевлаштування, але і соціального характеру. Карта містить як державні установи, так і підприємства та громадські організації.

Проєкт "Кластер професій" допомагає як школярам, так і людям, які хотіли б змінити фах, отримати нову професію. Створено 100 електронних описів професій з інформацією про історію виникнення, цікаві факти, навчальні заклади.

Читайте також: "В Україні зросли соціальні виплати: що потрібно знати миколаївцям"

У 2020 році запроваджений проєкт "Перлини професій" - створені короткі відеоролики про професії.

Усі проєкти містяться на сайті в розділі "Наші проєкти".

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили діє пропозиція умовне “чаювання з профорієнтологом” - індивідуальна або групова консультація стосовно запиту до профстановлення чи розвитку.

На початок