Чотири людини померли від ускладнень COVID-19 на Сумщині

Чотири людини померли від ускладнень COVID-19 на Сумщині

Чотири людини померли від ускладнень COVID-19 на Сумщині
Власно

За добу чотири людини померли на Сумщині від ускладнень корона. Про це 27 лютого повідомили в Сумському обласному лабораторному центрі.

Дві смерті зафіксували на Кролевеччині, по одній - у Сумах та на Тростянеччині.

Нові інфікування виявили у 120 мешканців області. Одужання підтвердили у 174 людей.

Читайте також: “Пройшли без ускладнень”. Медики - про перші щеплення від коронавірусу на Сумщині

Наразі в області з активним діагнозом "коронавірус" – 1811 людей. Це на 58 людей менше, ніж напередодні.

За весь час пандемії на Сумщині коронавірус зафіксували у 48 441 людини, з яких 670 людей померли. Одужання підтвердили у 45 960 жителів області.

Чотири людини померли від ускладнень COVID-19 на Сумщині

Що відомо

  • Станом на 27 лютого в Україні підтвердили 8 172 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Ззафіксовано 151 летальний випадок, одужали 4 766 пацієнтів.
  • У Сумах 25 лютого розпочалася вакцинація від коронавірусу. Перші, кому вкололи вакцину – медпрацівники, які працюють із хворими на COVID-19.
  • У Сумській області для перших двох етапів вакцинації створили 8 бригад: чотири - в Сумах та по одній – в кожному районі області. Загалом в Україні планується 5 етапів вакцинації.
  • Вакцину AstraZeneca зареєстрували в Україні 22 лютого. Виробляють її в Індії: там вона називається "Ковішилд". Перші 500 тисяч доз вакцини прибули в Україну 23 лютого.
  • 24 лютого в Україні розпочалася перша хвиля національної програми вакцинації проти COVID-19. О 7 ранку перші партії вакцини AstraZeneca (Covishield) виробництва індійського підприємства Serum Institute вирушили в регіони України.
На початок