Михайлюк чотири матчі поспіль зіграв у НБА більше 15 хвилин. Але "Пістонс" знову програли AP

"Детройт" із різницею у три очки поступився "Сакраменто Кінгз".

Шутер збірної України Святослав Михайлюк взяв участь у поразці "Детройт Пістонс" проти "Сакраменто Кінгз" (107:110) в регулярному чемпіонату НБА.

Як і в попередніх трьох поєдинках, головний тренер "Пістонс" Двейн Кейсі виділив українцеві понад 15 хвилин ігрового часу. Михайлюк відіграв більше, аніж Двейн Еллінгтон, замість якого зіграв уперше в сезоні у стартовій п'ятірці проти "Орландо Меджік".

Як зіграв Михайлюк?

Михайлюк вийшов на майданчик за 3 хвилини до кінця першої чверті, змінивши Садіка Бея. "Пістонс" вже поступалися із різницею у 14 очок, але перед початком другої 12-хвилинки змогли скоротити відставання до 10 очок. Результативних дій від українця за цей час не було.

Друга чверть виявилася для Михайлюка однією із найгірших у сезоні. Крім того, що українець не виконав жодної результативної дії, так ще й запам'ятався втратою м'яча, двома неточними кидками та одним персональним фолом. За 5 хвилин до закінчення першої половини зустрічі Двейн Кейсі відправив українця відпочивати. Без нього "Пістонс" скоротили відстань від "Кінгз" до трьох очок.

Ще дві хвилини Михайлюк отримав наприкінці третьої чверті. "Пістонс" закінчили її вже із перевагою у 5 очок, однак вона могла бути і більшою. Українському шутеру довірили виконання штрафних кидків, але Михайлюк скористався лише однією із двох спроб.

Лише в останній чверті Михайлюк почав набирати очки і результативні дії у складі "Пістонс". Українець реалізував одну із двох спроб з-за дуги, а також реалізував обидва штрафні кидки. Однак перед тим, як покинути майданчик, "Детройт" втратив перевагу в 8 очок, яку мав над "Кінгз".

Останні секунди матчу виявилися дуже напруженими: Двейн Кейсі випустив на секунду Михайлюка після того, як перевага "Кінгз" вже складала 3 очки. Джеремі Грант скористався штрафними кидками, реалізувавши обидва, скоротивши відставання до 1 очка, після чого "Сакраменто" взяв тайм-аут. Під час паузи українця знову відправили на лаву запасних. За останні 10 секунд "Кінгз" повернули собі перевагу в три очки, з якою і закінчили гру.

Завдяки реалізованим штрафним кидкам (3/4), Михайлюк закінчив гру із коефіцієнтом +/-, який склав +7. Проте крім 6 очок та 1 перехоплення, за 19 хвилин ігрового часу більше результативних дій від українця не було.

• Наступну гру "Пістонс" зіграють проти "Нью-Йорк Нікс" у понеділок, 1 березня;
  • "Детройт" продовжує йти останнім у Східній конференції (9 перемог, 24 поразки).
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт