У Дружківці відзначили судових охоронців

У Дружківці відзначили судових охоронців

У Дружківці відзначили судових охоронців

26 грудня у Дружківці відзначили нагородами судових охоронців та відкрили відремонтовану будівлю Служби судової охорони. Територіальне управління Служби створили на Донеччині рік тому. Нині 200 його працівників забезпечують правопорядок у 28 судах області.

Судові охоронці демонструють свої професійні навички. Потому отримують нагороди.

"Тілоохоронець судді забезпечує особисту безпеку суддів. Його задача – відбити напад та евакуювати особу в безпечне місце", - розповідає командир підрозділу особистої безпеки суддів Сергій Ковтушенко.

Працівники служби судової охорони забезпечують не лише дотримання правопорядку у судовому процесі, а й охороняють суддів.

"Якщо Грифон охороняв тільки будівлю суду і на цьому їх повноваження були закінчені, то у нас повноваження - це також охорона будівлі, майна, яке зберігається в будівлі, безпека учасників процесу", - каже начальник територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області Андрій Єпур.

Також відкрили відремонтоване приміщення служби Судової охорони.

"Я був свідком минулого року, коли ця будівля розглядалася нами як центральний офіс Теруправління в місті Дружківка. Воно було в занедбаному стані, ми привели його в належний стан. До речі, Служба судової охорони на своєму балансі має цю першу будівлю. В решти тер управліннях, на жаль, ми лише орендатори", - розповідає перший заступник голови Служби судової охорони Станіслав Максимішин.

Територіальне управління Служби судової охорони у Донецькій області було створено наприкінці лютого 2020 року, під його охороною нині перебуває 28 судів Донеччини.

На початок