За два дні у Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися 97 лікарів

За два дні у Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися 97 лікарів

За два дні у Запоріжжі від COVID-19 вакцинувалися 97 лікарів

У Запоріжжі за два дні від COVID-19 вакцинували 97 лікарів. Такі дані станом на 17 годину 26 лютого надали в Обласному лабораторному центрі.

Щеплення робили медикам 1-ї та 7-ї лікарень та працівникам швидкої допомоги. У шістьох вакцинованих підвищилась температура, інших ускладнень після щеплення не було – каже координаторка з вакцинації обласного лабораторного центру Марина Колерова.

"Вчора було щеплено 50 медичних працівників 7-ї лікарні. Сьогодні ми щепили 47 чоловік. На вакцинацію передбачене підвищення температури. Це не саме на вакцину проти COVID-19. Підвищення температури може бути на будь-яке щеплення. У частини людей підвищується температура, може бути набряк в місці уколу, головна біль. Вона день-два максимум, а в принципі протягом доби може підвищуватися, а потім повертається", - розповіла Марина Колерова.

Що відомо

  • В ніч на 25 лютого у Запоріжжя доставили першу партію вакцин "AstraZeneca". Область отримала 24 тисячі доз для щеплення. У супроводі екіпажу Національної поліції України транспорт з вантажем прибув на регіональний склад.
  • Першим вакцинованим у Запоріжжі став 29-річний лікар-анестезіолог Ярослав Наговський. Він пів року працює у 7-й міській лікарні із хворими на COVID-19. Сам на коронавірус не хворів, але на різних стадіях бачив, як хворіють інші люди, тому вирішив вакцинуватися. Каже, що після щеплення почуває себе добре.
На початок