Пожежа в Запорізькій інфекційній. Друзі загиблої лікарки звернулися до влади

Пожежа в Запорізькій інфекційній. Друзі загиблої лікарки звернулися до влади

Пожежа в Запорізькій інфекційній. Друзі загиблої лікарки звернулися до влади
Суспільне Кропивницький

Друзі Ольги Гліви, лікарки, яка згинула під час пожежі в Запорізькій обласній клінічній інфекційній лікарні, вимагають від представників влади взяти рослідування під особистий контроль.

26 лютого вони подали відповідне звернення до голів обласної ради, облдержадміністрації та голови постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я обласної ради. Кажуть: підписи збирали протягом тижня через Фейсбук. Всього під звернення підписалися 711 осіб.

"Ми страхуємося. Ми не слідчі, не адвокати. Ми не маємо доступу до матеріалів слідства. Але ми страхуємося. Щодо того, що головний лікар інфекційної лікарні досі на посаді, мене особисто чесно кажучи дивує тому, що як не крути самий головний лікар відповідає за усе відбувається в його установі. Мене дивує що він досі на посаді і не відсторонений принаймні на час розслідування", - каже подруга Ольги Гліви Катерина Ейхман.

Наступного тижня друзі Ольги Гліви планують подати аналогічне звернення до міністра внутрішніх справ України та до генеральної прокуратури держави.

Прессекретарка обласної ради Анна Рубель зазначила журналістам Суспільного, що документи нині знаходяться в канцелярії на оформленні. Коментар щодо подальшого розгляду звернення нададуть уповноважені з цього питання також наступного тижня.

Нагадаємо, ГУ Нацполіції у Запорізькій області розпочало слідчі дії у зв'язку із пожежею в обласній інфекційній лікарні 3 лютого. Відповідального за техногенний та протипожежний стан лікарні затримано. Поліція Запоріжжя оголосила підозру завгоспу Обласної інфекційної лікарні Ігорю Носову у порушенні правил безпеки, що спричинило загибель чотирьох людей. Йому обрали запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Тим часом директор лікарні Володимир Шинкаренко повідомив, що голова Запорізької держадміністрації запропонував депутатам обласної ради розглянути питання щодо звільнення його з посади керівника закладу. На наступній сесії депутати мають ухвалити остаточне рішення.

На початок