Інститут нацпам'яті розробляє онлайн-платформу з хронологією окупації Криму

Інститут нацпам'яті розробляє онлайн-платформу з хронологією окупації Криму

Інститут нацпам'яті розробляє онлайн-платформу з хронологією окупації Криму
Голова УІНП Антон Дробович. Фото: УНІАН

Інститут національної пам'яті розробляє інтернет-платформу з інформацією про окупацію Криму Росією, яка буде доступна як українською, так і англійською мовою.

Про це заявив директор Інституту національної пам'яті Антон Дробович під час телемарафону до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

За словами Дробовича, в розробці платформи беруть участь представництво президента в Криму, з Офіс генерального прокурора, прокуратура АР Крим та низка громадських організацій.

"Це буде двомовна, українсько-англійська онлайн-платформа, на якій буде викладена вся інформація про окупацію Криму, у поденній хронології", – розповів Дробович.

До запуску платформи з першими історіями про окупацію Криму залишилося кілька місяців.

"Це дуже важлива історія, конкретна історія про людей, щодо яких російські окупанти вчинили правопорушення. І ми маємо пам'ятати про це", – наголосив директор директор Інституту національної пам'яті.

Що відомо

  • До Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя президент України Володимир Зеленський підписав указ про підтримку кримськотатарської мови і захист прав кримчан.
  • Державний департамент США закликав Росію повернути Україні контроль над півостровом, зупинити агресію на Донбасі та звільнити всіх політичних в’язнів. Також Сполучені Штати запевнили, що санкції з РФ не знімуть до повної деокупації.
  • 26 лютого у Херсоні біля будівлі ОДА та облради урочисто підняли державний прапор України та прапор кримськотатарського народу.

На початок