В Енергодарі Запорізької області масово звільняються працівники міської лікарні

В Енергодарі Запорізької області масово звільняються працівники міської лікарні

В Енергодарі Запорізької області масово звільняються працівники міської лікарні
en.gov.ua

В Запорізькій області за рік звільнилося 134 працівники комунального некомерційного підприємства "Спеціалізована медико-санітарна частина" Енергодарської міської ради.

Про такий відтік кадрів повідомили на сайті міськради.

Загалом на лютий 2021 року енергодарська лікарня має 131 вакантне місце. У 2020-му ця цифра була на рівні: 97,5. Відтік кадрів, як пишуть на Facebook установи, відбувся серед молодшого медичного персоналу:

"Які зміни медичного персоналу СМСЧ за рік?

Станом на 1 лютого 2020 року у СМСЧ працювало: Лікарі – 116 Старший медперсонал, тобто медсестри – 267 Молодший медперсонал, тобто санітарки – 170

Станом на кінець січня 2021 року у СМСЧ працює: Лікарі – 120 Старший медперсонал – 241 Молодший медперсонал – 175

Загалом зміни за рік: +4 лікаря, -26 медсестер, +5 санітарок."

Проблему відтоку кадрів на сайті міськради називають дуже серйозною. Втрата кваліфікованих працівників означає також неможливість укладати договори з Національною службою здоров’я України для надання певних медичних послуг.

В Енергодарі Запорізької області масово звільніються працівники міської лікарні
Міська лікарня Енергодара всередині. facebook.com/Енергодарська-лікарня-СМСЧ

Наразі з лікарні також звільнився неонатолог. Очільник лікарні Андрій Бредихін каже, що найближчим часом знайдуть нового спеціаліста. Також керівник СМСЧ повідомив, що дана проблема є глобальна для усієї країни.

"Зменшення кількості медичного персоналу — така, на жаль, наша реальність. Не тільки медзакладів Енергодара чи області, а країни загалом. На сьогодні СМСЧ не вистачає понад 40 лікарів та понад 40 медсестер. Ми потребуємо нових людей, але не сидимо склавши руки і робимо все можливе для вирішення цього питання."

На початок