З якими здобутками волинська команда закінчила чемпіонат України з легкоатлетичних метань Управління молоді та спорту облдержадміністрації

За три дні змагань волинські спортсмени здобули шість медалей різного ґатунку. У командному підсумку Волинська область посіла 6 місце серед 19 команд, які брали участь у змаганнях, - повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Впродовж 23-25 лютого у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання проходили за програмою метання молота, метання диска та метання списа.

З якими здобутками волинська команда закінчила чемпіонат України з легкоатлетичних метаньСуспільне Волинь

В останній, третій день змагань срібну медаль виборов Максим Троцюк у метанні списа 800 грами серед юніорів U20 з результатом 59.10. Срібним призером став також Тарас Кухарчук у метанні списа 800 грами серед молоді U23, з результатом 50.09. Тренує спортсменів Володимир Сахарук.

Нагадаємо, що в перший день чемпіонату волинські легкоатлети здобули 3 медалі. Зокрема, срібні нагороди здобули: серед молоді до 23 років Олена Хамаза – метання молота 4 кг, з результатом 57.13 та Артем Черкашин – метання молота 5 кг з результатом 49,43 серед юнаків до 16 років. Серед юнаків до 18 років, бронзову медаль здобув Євгеній Літвін у метанні молота 5 кг з результатом 59.80.