Сумчани вибороли "бронзу" на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Сумчани вибороли "бронзу" на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань фото - Івана Поваляшка

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбувся у Луцьку. Турнір тривав з 23-го по 25-те лютого. Сумчани на змаганнях здобули чотири "бронзові" нагороди.

У метанні диска серед юнаків у віковій категорії U18 "бронзу" виборов Олександр Титаренко, який послав диск на 42 метри і 66 сантиметрів. На "бронзову" відстань – 37 метрів і 16 сантиметрів – метнула диск Валентина Авраменко у юніорок U20.

У чоловіків у метанні диска третій результат – 48 метрів і 38 сантиметрів – показав сумський атлет Іван Поваляшко. На 40 метрів і 17 сантиметрів і "бронзову" медаль метнула спис сумчанка Анна Коваленко у дівчат U18.

• Команда із Сумщини посіла одинадцяте місце на чемпіонаті України з футзалу.
  • Сумські хлопці та дівчата змагались на чемпіонаті з індорхокею в комплексі "Динамо".