Роздавали "золоті апельсини": у Рівному відзначили успіхи вихованців ПДМу

Роздавали "золоті апельсини": у Рівному відзначили успіхи вихованців ПДМу

Роздавали "золоті апельсини": у Рівному відзначили успіхи вихованців ПДМу

Роздачею "золотих апельсинів" традиційно підсумували минулорічні успіхи вихованців Рівненського палацу дітей та молоді. Цьогоріч відбулася 27-ма така церемонія. Нагороди та символічні апельсини на сцені Міського палацу дітей та молоді вручили вихованцям закладу, які у 2019-му році здобули перемоги на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, – зазначила директорка Палацу дітей і молоді Ірина Первушевська.

Роздавали "золоті апельсини": у Рівному відзначили успіхи вихованців ПДМу

Це юні науковці, митці, журналісти і спортсмени. Серед них – орнітолог Владислав Гедзюк, який займається в екологічному центрі палацу і 5 років досліджує птахів у Рівному. А також вихованка школи журналістики Софія Балагура.

Вихованець Палацу дітей і молоді Рівного Владислв Гедзюк:

– Результати моєї роботи були представлені на таких конкурсах, як "ІнтелЕКО", де я на всеукраїнському рівні посів 2-е місце із популяризацією бьордвочінгу (спостереження за птахами,-ред.) в межах Рівного. Також було друге місце на всеукраїнському конкурсі МАН із роботою по видовому та чисельному складу гніздових птахів Рівного.

Вихованка Палацу дітей і молоді Рівного Софія Балагура:

– "Золотий апельсин" – це родинне свято. І я думаю, що є частинкою його. І мене відзначили за те, що я вже багато років займаюся в Палаці і зробила внесок у його діяльність: висвітлювала події Палацу на сайт, газету робили, також займалася тележурналістикою, писала сюжети.

Директорка Палацу дітей і молоді Рівного Ірина Первушевська:

– В нас є три ступені за результатами: це регіональний/міський рівень, є всеукраїнський і є міжнародний. По трьох ступенях і відзначаються всі наші номінанти. І від цього залежить міра їх важливості, вагомості і тої нагородної продукції, яка виготовляється для кожного персонально. Але особливий "Золотий апельсин" цьогорічний, тому що відбувається у 80-річний, ювілейний рік палацу. І тому підводяться підсумки минулого року. І вважаємо це трампліном для наших наступних перемог в наступне десятиріччя.

На відео про це із 09:34 хв

Автор: Руслан Савуляк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди